Neler Yeni

EPİC GAMES Bahar indirimleri oyun tavsiyesi

DieSpie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emirhan Taş
hayatın boyunca sadece bunu oynadın galiba o kadarda iyi değil Alıntıyı görüntüle
hocam tam olarak hangi kafa ile bu tarz bir yorumda bulundunuz bilmiyorum. Arkadaşa dünyanın en iyisi vs de demedim. bu fiyata değebileceğini söyledim bu 1 . 2.si hem ps4 hem ps5 hemde bilgisayar üzerinden aklınıza gelebilecek nerdeyse bütün oyunları oynadım ve rdr2 en iyi olan oyunlar sıralamasına girer. Kafa yapınızı fazlasıyla ilginç buldum.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Dwayne Rolly
hocam tam olarak hangi kafa ile bu tarz bir yorumda bulundunuz bilmiyorum. Arkadaşa dünyanın en iyisi vs de demedim. bu fiyata değebileceğini söyledim bu 1 . 2.si hem ps4 hem ps5 hemde bilgisayar üzerinden aklınıza gelebilecek nerdeyse bütün oyunları oynadım ve rdr2 en iyi olan oyunlar sıralamasına girer. Kafa yapınızı fazlasıyla ilginç buldum.
tamam hepsini oynadın o kadar metroyu last of us ı falan salladın bunu beğendin yani dümdüz adam vurma oyunu işte neyini abarttınız şu balonun hikayesinden cok adamlar detaya acık dünyaya calısmıs bırak hikayeyi serbest dolaş daha iyi

ardaipek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Arda İpek
Merhaba dostlar, 250 TL bir bütçem vardı NFS Unbound almayı düşünüyorum geriye 130 TL kalıyor sizce bu bütçe ve yakın civarına hangi oyun veya oyunlar alınabilir.
splinter cell oyunlarının tamamı güzel indirim almış bence kaçırma ayrıca bi nostalji olur

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Furkan Güven
hikaye yok işte sıkıntı orada çok övdüler aldık onu vur bunu vur orayı soy surayı soy sonra git intikam al bu kadar bu mu milletin hikaye anlayısı
dostum detroit önericeksin hissediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hamza Kızılay
Arkadaşlar unbound iade ettim ve şimdilik sadece Star Wars Battlefront 2 aldım önerilere açigim bütçe çok az arttı kalan 250₺

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,619
İsim
MehmedVII
Merhaba dostlar, 250 TL bir bütçem vardı NFS Unbound almayı düşünüyorum geriye 130 TL kalıyor sizce bu bütçe ve yakın civarına hangi oyun veya oyunlar alınabilir.
En iyi oyun serisi metro 50 lira komple bedava

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,619
İsim
MehmedVII
Top Bottom