Neler Yeni

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cashax
Merhaba epic de böyle bir sepet yaptım daha eklemek istediklerim var ama 3000tl yi geçiyor sepet tutarıkredi kartıyla alınca taksit oluyor mu ve sepette olan önermediğiniz var mı
Taksit yok epic gameste. Mobil bankacılık uygulamasından taksitli nakit avans çekmen gerekiyor. yada kredi çekebilirsin. faizsiz nakit avans yada kredi varsa o kampanyaları takip et

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Fatih Ayhan
neden ki çok güzele benziyor bence alınır oyun
Marvels Spiderman'e bayılmış ve 80 saat oynamış iliğini kemiğini sömürmüş biri olarak söylüyorum ki miles morales'in tek farkı elektrik gücü olması. Sırf elektrik gücü için neredeyse aynı parayı tekrar vermek hiç mantıklı değil. Hikaye devamı için özetini izleyin yeterli.

Cagataydi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay
The last of us part 1 alıyım dedğim fiyatını 493 TL olmuş
1703140063462.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cashax
Marvels Spiderman'e bayılmış ve 80 saat oynamış iliğini kemiğini sömürmüş biri olarak söylüyorum ki miles morales'in tek farkı elektrik gücü olması. Sırf elektrik gücü için neredeyse aynı parayı tekrar vermek hiç mantıklı değil. Hikaye devamı için özetini izleyin yeterli.
miles morales 2. oyun mu? Ben 1. oyunu oynamadım çünkü alamam pahalı. Miles moralesteki yeni çocuğun oyunu beni kendine çekti güzel oyun. Elektrik gücü olduğunu da bilmiyordum .Oynarken baya zevk alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Arslan
miles morales 2. oyun mu? Ben 1. oyunu oynamadım çünkü alamam pahalı. Miles moralesteki yeni çocuğun oyunu beni kendine çekti güzel oyun. Elektrik gücü olduğunu da bilmiyordum .Oynarken baya zevk alırım
Yok yani süre bakımından parasının hakkını verme meselesi bu.
Sen şimdi Marvel's Spiderman düz hikaye oynasan 17 saat, ayrıca 3 dlc daha var
Ancak Miles Morales maksimum oynasan 5-6 saat. Şimdi vereceğin para da orta da olunca insan uzun vadeli düşünüyor.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Fatih Ayhan
Evet, hem 2. oyun hem de ortalama 5-6 saatte bitiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cashax
Yok yani süre bakımından parasının hakkını verme meselesi bu.
Sen şimdi Marvel's Spiderman düz hikaye oynasan 17 saat, ayrıca 3 dlc daha var
Ancak Miles Morales maksimum oynasan 5-6 saat. Şimdi vereceğin para da orta da olunca insan uzun vadeli düşünüyor.
Hmm... hikayesi cazip geliyor ve spiderman 1 den daha ucuza geliyor şuan Epicte. Parasını hak etme meselesi yapıyorsunuz ama oyunlar artık 500-1300 TL arası fiyatlara satılıyor . Ve şuan indirimde olduğu için almakta sıkıntı çekmeyeceğimizi düşünüyorum. Valla para olsa ikisi de 600 TL'ye denk geliyor alırım ama bütçe yok maalesef . Belki miles moralesi de alamam. Umarım yılbaşı indirimleri bitene kadar alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sabah sabah ne canlilik bu
aktif saatler demekki. Biz konu açsak hiç cevap gelmez. Bu arada Bi konu açmıştım bu sorun hakkında bilginiz var ise cevaplar mısınız konumun yorumlarında

WecitWCT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Mecit Çelik
Merhaba epic de böyle bir sepet yaptım daha eklemek istediklerim var ama 3000tl yi geçiyor sepet tutarıkredi kartıyla alınca taksit oluyor mu ve sepette olan önermediğiniz var mı
Taksit yoksa esnek hesap açmak daha mantıklı denemeye değer

ridvan k

80+ Bronze
Hmm... hikayesi cazip geliyor ve spiderman 1 den daha ucuza geliyor şuan Epicte. Parasını hak etme meselesi yapıyorsunuz ama oyunlar artık 500-1300 TL arası fiyatlara satılıyor . Ve şuan indirimde olduğu için almakta sıkıntı çekmeyeceğimizi düşünüyorum. Valla para olsa ikisi de 600 TL'ye denk geliyor alırım ama bütçe yok maalesef . Belki miles moralesi de alamam. Umarım yılbaşı indirimleri bitene kadar alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aktif saatler demekki. Biz konu açsak hiç cevap gelmez. Bu arada Bi konu açmıştım bu sorun hakkında bilginiz var ise cevaplar mısınız konumun yorumlarında
Sorunuz neydi milles moreles mi

Top Bottom