Neler Yeni

🔥İndirim Erkek Eşofman Takımı 262TL 💙

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
ada yalın
Şimdide başımıza bu temu çıktı bit pazarı gibi paylaşılan ürünlerin çoğu Ali ex de daha ucuz vb büyük ihtimalle bu konuların çoğu ref için gerçekten

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
attığın üründe %100 polyester olduğu yazıyor, paraşütü üstüne geçirme hissi verir bu. Bir tekstilci olarak almamanızı tavsiye ederim ama para ve fikir sizin.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Mert
Bir konu kaç kişiyi deport etti. Olaya bak :/

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Ali
Bir konu kaç kişiyi deport etti. Olaya bak :/
ben bu saçma sitenin bu forumda tamamen yasaklanması gerektiğini düşünüyorum, referans olayı olan ve yeni patlayan bir site, suistimale de açık. Kaldı ki insanların kendi iradesine bağlı olsa dahi ucuz bir şey görünce ihtiyacı olmamasına rağmen para harcatabiliyor bu sistem. İnsanlara saçma sapan şeyler aldırdılar, zart zurtlu anahtar, elyaf temizleme kiti, çok oturgaçlı götürgeç yastığı vb. Mesela bu konudaki şort çok kalitesiz ve ortalama her Türk mağazasından benzerini bulabiliriz.

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
ben bu saçma sitenin bu forumda tamamen yasaklanması gerektiğini düşünüyorum, referans olayı olan ve yeni patlayan bir site, suistimale de açık. Kaldı ki insanların kendi iradesine bağlı olsa dahi ucuz bir şey görünce ihtiyacı olmamasına rağmen para harcatabiliyor bu sistem. İnsanlara saçma sapan şeyler aldırdılar, zart zurtlu anahtar, elyaf temizleme kiti, çok oturgaçlı götürgeç yastığı vb. Mesela bu konudaki şort çok kalitesiz ve ortalama her Türk mağazasından benzerini bulabiliriz.
Eğer biraz etrafta gezinirseniz daha uyguna daha kaliteli ürünler bulunabiliyor, bu parayı vermek hiç akıl kârı değil

Top Bottom