Neler Yeni

Erkeklerde ideal boy sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sefa Halı
Boyun iyi kardeşim sıkıntı etme , benim tanıdığım erkeklerin yarısı 175 altı, seni. Hoşlandığın kız boyu da tam boyu boyuna huyu huyuna derler, bu kadar küçük şeyleri kafana takma .
Hocam herkesin içinde bir kişi kalır ya benim de öyle birisi var onun da boyu 168 civarında ve yan yana gelince çeneme geliyor onun haricinde geri kalan pelinsuların fikri düşündürmüyor eski sevgilim bana yanımda kısa kalırsın diyordu sürekli ama kendisi şuan yağ tulumuna dönmüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Erkeklerin boy ortalamasının 174 cm olduğu bir ülkede 178 cm olduğun için kendini kısa hissetmen saçma. 185 cm üstü olmayan erkek erkek değildir diyenler 150 boyunda beyni gelişememiş pick me obje tayfa.
Evet Hocam benimle aynı boyda kız arkadaşlarım hiç bir zaman kısasın demedi ama 150 160 kızlar vardı okul zamanında sürekli laf ederdi sanki 190 olsam 150 yer mantarıyla takilicam
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.78 normal bence. Sanki erkeklerin çoğu 1.85 gibi algı oluşmasın kafanızda. Sırf boyunuz yüzünden sizi sevmeyecek biri varsa bu çokta önemli değil. Kalbinizi seven biri hayatınızda sizi daha çok mutlu eder. Dış görünüşünüzü seven biri kasınız yakışıklılığınız vs. kaybolunca sizden soğur. Sırf kızlar seviyor diye bodybuilding yapmak saçmalık mesela. Böyle yapan tanıdıklarım var ondan söylüyorum. Kas çalışmayı bırakınca eriyecek kızda soğuyacak. O yüzden boyu da kafaya takmayin kısa değilsiniz normalsiniz.
Hocam haklısınız kuzenim her zaman 190+ erkek diye gezerdi ortalıkta uzun erkek görünce far görmüş tavşana dönerdi kendisinin 160 olması da ayrı bir gülünç durum sonunda ne oldu benden kısa bir adamla evlenecek ve sorduğumuzda " önemli olan iç güzellik " diye konuyu değiştiriyor

Son düzenleme:

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
O kadar kısa mı ya? Ortalamayı karadeniz falan düşürüyor herhalde bununla ilgili bir veri atsana? Sadece ege ve marmara olsa bu kadar düşük olmaz herhalde? :D
Karadeniz ne alaka? Ben de karadenizliyim boyum 183.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
20 yaşındayım 170 civarında bi boyum var, 90 kiloyum niye herşeyi bu kadar çok takıyonuz anlamıyorum gülün eğlenin geçin bir kere geliyoruz hayata

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
C Ş
Boy uzunluğundan daha önemli şeyler var. :)

17 yaşında 1.70 boyundayım hocam şu ana kadar boyumu neredeyse hiç takmadım hatta boyum 1.80-1.90 olmadığı ve boy takıntısı olan ucube kızların radarına girmediğim için şükrediyorum.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
İsmi ismi.
Karadeniz ne alaka? Ben de karadenizliyim boyum 183.
ne alaka? ortalama olarak ülkenin erkeklerinin en kısa olduğu şehir trabzon ve genelde karadeniz şehirleri. üstelik anlamadım karadenizde bir siz mi yaşıyorsunuz bütün karadenizliler kısa mı dedim? bütün izmirlierde uzun değil.

-nisay

80+ Bronze
Boy önemlide öyle aman aman bir şey değil. Uzun boy biraz daha gösterişli, heybetli gibi onların hoşuna gidiyor. Boy yüzünden erkek eleyenler tr kızına ait bir şey. Kendileri 180 190 çünkü.

Mesut Yılmaz

80+ Bronze
185 üstü erkek erkek değildir
Yalan ;
1693669528954.png

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
ne alaka? ortalama olarak ülkenin erkeklerinin en kısa olduğu şehir trabzon ve genelde karadeniz şehirleri. üstelik anlamadım karadenizde bir siz mi yaşıyorsunuz bütün karadenizliler kısa mı dedim? bütün izmirlierde uzun değil.
1693673030568.png

Genç erkeklerin boy ortalamasında karadeniz zirveyi çekiyor. Sizin dediğiniz verilere göre hangi yaş grubu dikkate alınıyor bilmiyorum ama tüm yaş grupları ele alınıyorsa karadeniz bölgesi aynı zamanda en çok yaşlı nüfus oranına sahip bölge. Yaşlı nüfus boy ortalamasını düşürüyor olabilir. Ama konumuz genç erkekler olduğu için bu veriler gereksiz.

Son düzenleme:

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
İsmi ismi.
Alıntıyı görüntüle

Genç erkeklerin boy ortalamasında karadeniz zirveyi çekiyor. Sizin dediğiniz verilere göre hangi yaş grubu dikkate alınıyor bilmiyorum ama tüm yaş grupları ele alınıyorsa karadeniz bölgesi aynı zamanda en çok yaşlı nüfus oranına sahip bölge. Yaşlı nüfus boy ortalamasını düşürüyor olabilir. Ama konumuz genç erkekler olduğu için bu veriler gereksiz.
O zaman trabzon'a özel dediğim ama benim babam karadenizli ve genelde erkeklerin boyu kısa. Ve trabzonda yaşamıyor. Gençler olarak bir fark olabilir.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
O zaman trabzon'a özel dediğim ama benim babam karadenizli ve genelde erkeklerin boyu kısa. Ve trabzonda yaşamıyor. Gençler olarak bir fark olabilir.
Bilmiyorum o taraflara gitmedim. Ben Samsun, Ordu ve Düzce'de bulundum ve genel olarak uzun erkekler var.

Top Bottom