Neler Yeni

Erkekte büyük kalça sorunu

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Zeyrek
Kas geliştirmeden direk verirse bu sefer kalca salmaz mı kendini. Bir yola giriliyorsa beslenme kardiyor egzersiz hepsini bir arada yapmasa mı :)
yukaridaki mesajimda hepsini bir arada yapmasi gerektigini belirttim zaten.
İnanilmaz kilolu değilse ve cok hızlı kilo vermezse sarkma olmaz kolay kolay.
once define olup kendini kesfetmesi onemli bence nerede ne eksik oldugunu gormek acisindan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Çakar
yukaridaki mesajimda hepsini bir arada yapmasi gerektigini belirttim zaten.
İnanilmaz kilolu değilse ve cok hızlı kilo vermezse sarkma olmaz kolay kolay.
once define olup kendini kesfetmesi onemli bence nerede ne eksik oldugunu gormek acisindan.
hocam çok teşekkür ederim boş yapmak yerine sorumu cevaplandırıp fayda sağladığınız için dediklerinizi dikkate alacağım hocaya da danışacağım bir şey olursa konuya yazarım belki teşekkürler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,931
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Boyunuz ve kilonuz nedir? Vücut yağları dediğiniz bölgeye depoluyor olabilir. Benim de bacaklarım çok kalın mesela.

Top Bottom