Neler Yeni

Eski model Mercedes / Audi almak mantıklımıdır?

Aykut D.

80+ Gold
Yeni arabalarin çoğu neredeyse eskinin premium hissiyatini veriyor gohusleri daha güzel neredeyse hepsinde LED far var tablet ekranla modern göğüsün uyumu çok iyi
ıç mekanda malzemeden kacinilmamis bi araba ama kaçıldigi nokta yalıtım her japondada olduğu gibi . Motor uzun vadede sorun yaratmaz umarım yağını suyunu koyuyoruz japon sorunsuzlugu da var sonuçta kul yapısı ama.

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat
Yaşı büyük araba demek masraf demek sanayi yolu demek yeni her zaman daha iyidir

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
eski alman arabsının masrafı farklıdır ama tadı dahada farklıdır bence alınca zevk alabilceğin arabalardan biridir

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
Dostlar araba fiyatları almış başını gidiyor eski lüks araçlardan satın almak mantıklı olur mu sizce? Kıçı dökük eski Renault, Hyundai, Toyota, Opel araçlar vs almak göze güzel gelmiyor.
Ama eski Audi A4 Sedan (2004 - Sedan kasa) fiyatı ortalama 500K civarında. Bu parayı eski bir Corolla, Egea ve Clio tarzı araçlara vermek istemem açıkçası.
Siz ne dersiniz? (BMW sevmem :))
İstediklerim bu tarz araçlar;
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-tasli-gruptan-emsalsiz-a4-1114408429/detay
Hocam yeni araba herzaman iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,561
İsim
Burak Karadağ
Dostlar hepinize içten teşekkür ediyorum yorum ve önerileriniz için hepsi çok değerli benim için. Babam ile de istişare yaptım ve babamda eski araba almamamı söyledi Egea, Clio, Symbol almamı söyledi.
Bir tane temiz araç bulmaya çalışacağım inşallah. Sağ olun vâr olun...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,309
Üyeler
153,367
Son üye
teginçor
Top Bottom