Neler Yeni

Eskişehirdeki olay hakkında

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Mehmet
Pintipandanin bu videousunu izlemenizi öneririm burada haber kanallarının bu olayı pc oyunlarina bağlaması benim baya bı zoruma gitti ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Starlex

80+ Silver
Pintipandanin bu videousunu izlemenizi öneririm burada haber kanallarının bu olayı pc oyunlarina bağlaması benim baya bı zoruma gitti ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum
Tarihin ilk kanzi saldırısı, eleman fazla postal oynamış herhalde akıllı psikolojisi yerinde olan adam bırak böyle bir şey yapmayı düşünmez bile

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,457
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ghost maskesi takıyor diye Steam yasaklanırsa

1723552639532.png

Starlex

80+ Silver
Bide yaşlı dayılara saldırmış gucu onlara yetiyo heralde
Saldırdığı videoyu izledim adamları bıçaklıyor yanlarındaki moruklar hiç hareket bile etmiyor öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar ben orada olacam arkasından gelir bıçağı kendine saplarım

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ghost maskesi takıyor diye Steam yasaklanırsa

Alıntıyı görüntüle
Çıldırırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saldırdığı videoyu izledim adamları bıçaklıyor yanlarındaki moruklar hiç hareket bile etmiyor öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar ben orada olacam arkasından gelir bıçağı kendine saplarım
Hareket etmeyenler yaşlı mi? Bide oradaki esnaf linç etmeyemi kalkıştı?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,457
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bizim medyada bilgisayar oyunlarını kötüleme kültürü oluşmuştur, sebebi de zamanında mavi balina türevleri oyunlardır. Oradan kalma bi alışkanlık.

Ya bu arada taktığı maskeye Call Of Duty'de ki Ghost maskesi bile denemez, bu maskeyi takan çok insan var ve neredeyse hepsi havalı olduğu için ya da hoşuna gittiği için takıyor. Ghost'u bilen yok. Bunun üzerinden bilgisayar oyunlarını hedef almaları çok saçma, çocuğun yayınladığı bildiride her şey ortada zaten.

Son düzenleme:

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim medyada bilgisayarı oyunlarını kötüleme kültürü oluşmuştur, sebebi de zamanında mavi balina türevleri oyunlardır. Oradan kalma bi alışkanlık.

Ya bu arada taktığı maskeye Call Of Duty'de ki Ghost maskesi bile denemez, bu maskeyi takan çok insan var ve neredeyse hepsi havalı olduğu için ya da hoşuna gittiği için takıyor. Ghost'u bilen yok. Bunun üzerinden bilgisayar oyunlarını hedef almaları çok saçma, çocuğun yayınladığı bildiride her şey ortada zaten.
Pc oyunlarınin yasaklanma olayı yabancı ülkelerde çok eskide kaldı bizde yeni ye I popüler oluyor

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ekipmanları nereden buldu acaba

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,380
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Günümüzde oyunların çocuklar ve gençler üzerindeki etkisi elbette ki oluyor ama bu gibi durumlar bazen de psikolojik nedenlerden , propaganda niyetine vs de yapılıyor bu kişinin aklının başında olduğuna eminim isteyerek ve bilerek yapmış

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,065
İsim
uwu
En azından oynadığım oyundaki s2 maskesinin satışı yokta kapatmazlar( hiç belli olmaz)

Oyunlar yüzünden miş gibi yapıyorlar ama sosyal medya gibi bir platformda twörk atan şahsiyetlere yada cinsel içerikli üstüne sansürsüz olmasına rağmen bir şey yapılmıyorken bizim stres atmak için oynadığımız oyunların hedef alınması çok saçma

The Semih

80+ Gold
Reşit yaşı 21 olmalı, günümüzde 18 yaş ergenin teki sayılıyor eskisi gibi olgunluk yok. Bu çocuk gibi çok insan tanıdım bu arkadaş sadece bunların bir tık üstü.

Yavaşdan ABD ye dönüyoruz halk cahilleşiyor devlet otorite kazanıyor.

Top Bottom