Neler Yeni

Ethernetin olayı nedir

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Wifi internet kullanıyorum 16/1 almam gerekirken 6/1 gibi bir sonuç alıyorum kablolu yani ethernetle bu sorun çözülürmü,Ve ethernet tam olarak ne işe yarıyor

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
berkay enes demir
ethernet internetir telefonda veya işte adaptörle almanız normal telefonuza speedtest uygulamsı yani okka idi sanırım ama play store ye okka internet hız testi yazın çıkar indirin modemin başında test edin sonuçlar 14/1 gibi ise normaldir

kablo ile pc bağlanız 10 kat daha iyidir tam potansiyeli görürsünüz

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Wifi internet kullanıyorum 16/1 almam gerekirken 6/1 gibi bir sonuç alıyorum kablolu yani ethernetle bu sorun çözülürmü,Ve ethernet tam olarak ne işe yarıyor
Ethernet = modemden PC ye kablolu bir şekilde internet bağlantısı kurmak, wi-fi ye göre kopma minimumdur, alınan hız her zaman stabil gelir (başkası interneti kullanmadığı sürece)

Krylo_27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
AbdulBaki
Ethernet kablolu bağlanma demek modemden gelen sinyaller hiçbir yere sapmadan dimdirek kablo ile PC ye gelir. Eeee bu da daha iyi

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ethernet = modemden PC ye kablolu bir şekilde internet bağlantısı kurmak, wi-fi ye göre kopma minimumdur, alınan hız her zaman stabil gelir (başkası interneti kullanmadığı sürece)
Modemin kutusunda bi kablo vardı büyük ihtimal odur değilmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,673
Üyeler
142,991
Son üye
Tuck90
Top Bottom