Neler Yeni

Etiasglass 24.5" Monitör Ekran Koruyucu 125TL

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Bu devlet dairelerin de ki tüplü monitörlerin önünde duran kaba saba beyaz şey değil mi :)
o dediğin bu ve evet kötü görüntü gerçekten monitörü koruycam diye böyle bişey de takmam.
crt_filter_31.jpg

Bu linkini verdiğim ürün ise daha modern ve temiz bir görüntü sunuyor. Kavisli ekranlar için bile var:
11196779692082.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

şu sinekler ekrana konup ekranı leş gibi kirletiyorlar 32 olsa belki ekrana normalde vurmamda sivrisinek geliyor bi çakıyorum ekran leş gibi oluyor
aynen sinekler leke de yapabiliyor monitörü. ara ara temizlerim ama bu ürünü taktıktan sonra arada bi çıkartır yıkar kurular takarım miss (y)

The Batman

80+ Silver
o dediğin bu ve evet kötü görüntü gerçekten monitörü koruycam diye böyle bişey de takmam.
Alıntıyı görüntüle
Bu linkini verdiğim ürün ise daha modern ve temiz bir görüntü sunuyor. Kavisli ekranlar için bile var:
Alıntıyı görüntüle

aynen sinekler leke de yapabiliyor monitörü. ara ara temizlerim ama bu ürünü taktıktan sonra arada bi çıkartır yıkar kurular takarım miss (y)
sivri sineklere çok ciddi nefreti var görünce ilk filmlerdeki hulka dönüyorum

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Görüntü kalitesi bi tık düşüyor, jelatinli olanlar gibi veya telefon kırılmazları gibi olsa düşünmeden alırdım da bu şekilde kullandım, çıkarttıktan sonra öff be monitöre bak dedim

ByKayseriLi

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Valla hocam isterse 10 lira olsun şu meret hayatta alıp takmam monitöre.

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

jotif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serdar SARI
Ben 2 yıldır kullanıyorum hem TV de hemen monitör de sonuçta evde kaza olabilir bir şey ekrana gelebilir olmaz diye bir şey Yok çok faydalı bir şey herkesin kullanmasını tavsiye ederim

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mete C. E.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

İlk gösterdiğiniz ekran üstü takılan tozluk değil, devlette katip vb. yani eskiden daktilo, şimdi bilgisayar kullananların uzun kullanımda gözü bozulmasın diye, tüplü monitörlerde bende yıllarca kullandım. O zamanlar bunu almamak aptallıktı.

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,943