Neler Yeni

Yardım Evde böcek sorunu nasıl çözülür?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
Hayır hocam istanbulda sıradan bir yerde, ama giriş kat olduğu için böyle bir şeyler olduğunu düşünüyorum
Kesinlikle giriş kat olduğu için,banyo,wc penceresinden daha rahat giriyorlar. Açık pencere bırakmamaya çalışın. Sineklikten bile geçen böcekler var.

alperener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bunların bir tanesi 5 litre su ile sulandırılır. Hazır spreyler de olur ona da bakabilirsiniz. 100 ec givi ilaçlar düşünürseniz zirai bayiden alın ki 50 sc oralarda da olur
Hazır sprey versiyonunu bulamadım hocam link varsa atabilir misin?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
kral tuvalet deliği kapalı olsun, bide banyo tuvalet fayanslarına araları boşluksa oralara silikon sık kapı aralarına da aynı şekilde. Biz öyle çözdük bu sorunu

Çoğunluk kapı arasından çıkıyor bu çerçevenin olduğu kısmın ordan çıkıyor

alperener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barış Çakıcı
Hocam aynı sorun bizdede var genelde mutfakta vs. oluyor hamam böceği karafatma gibi böcekler var çözüm olarak açık alanları kırık gibi yerleri doldurmanız öneriliyor birde ilaçlama öneriliyor ama bence açık olan giderler var işte evin kenarında köşesinde açık biryer vardır ordan giriyorlardır orayı kapatırsanız çözülür gibi düşünüyorum.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

alperener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen
Sadece suyla karıştırmak gerekiyorsa kendim alayım o halde hocam, evdeki oda sprey kutusuna koyarım miss gibi olur
Hocam şöyle sıkıntısı var ilacı sulandırdiginiz anda kullanın beklemiş ilacın etkisi olmaz eğer sulandırılani alırsanız

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,327
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam şöyle sıkıntısı var ilacı sulandırdiginiz anda kullanın beklemiş ilacın etkisi olmaz eğer sulandırılani alırsanız
o zaman az az döküp az az yapmakta fayda var.

Pukiina

80+ Bronze
Arkadaşlar selam, evde 2-3 gündür bir böcek sorunu var geçen günlerde 22-25 cm arasında bir kırk ayak çıktı öldürene kadar canım çıktı. Şimdi de kocaman bir hamam böceği gibi bir şey gördüm ama kaçtı gitti nereye gitti bulamadım da en son gördüğüm yere ilaç sıktım ama başka nasıl bir çözüm bulunabilir? camlarda sineklik var nasıl nereden giriyor anlamış değilim. Hangi ürünü alsam rahat ettirir?
Bu böcek ilacı satan yerler var oraya gidin sağlamından böcek ilacı alın tabi anlatın da sonra sağlamından böcek ilacını alıp eve gelin kapı pervazları petek içleri banyo pencere kenarları buralara sıkın ardından da 1 günlüğüne evi kapatıp bir tanıdık veya akrabanızda kalın. (kapalı ve havasız ilaçlı ortamın sizi etkilememesi ve böceklere daha çabuk etki etmesi için hocam). ve geri ertesi gün döndükten sonra 15-20 gün kadar da evi temizlemeyin yani silmeyin. büyük ihtimalle çözülür.

Top Bottom