Neler Yeni

evde koşu bandı ile yağ yakılırmı ?

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
yakşamlar forum sakinleri, yaklaşık 5 6 aydır sınavlara çok sıkı şekilde çalışıyorum ve aşırı kilo aldım 70 ten 85 e çıktım ve aşırı yağlandım eskideb de yağlıydım ama bu kadar değildi şuan elimde koşu bandı var ve yaza kadar düz temiz bir vücuda kavuşmak istiyorum yardımcı olurmusunuz spor salonlarına gidemem dershane falan vakit yetmiyor kapanıyorlar yardımcı olurmusunuz
boyum 1.90

Wolfteam

80+
alınır ama normal mahallede tur atsanda olacak iş yeter ki paşa gönlün istesin

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır ama normal mahallede tur atsanda olacak iş yeter ki paşa gönlün istesin
günde 1 saat koşsam ve düzenli bir diyetle düzelirmi diyorsunuz o kadar bunalımdayımki hiç olmıyacak gibi hissediyorum

Wolfteam

80+
knk zaten sıkıntı insanı kilo aldırıyor normalde yemem yemek ama bende alıyorum

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yakşamlar forum sakinleri, yaklaşık 5 6 aydır sınavlara çok sıkı şekilde çalışıyorum ve aşırı kilo aldım 70 ten 85 e çıktım ve aşırı yağlandım eskideb de yağlıydım ama bu kadar değildi şuan elimde koşu bandı var ve yaza kadar düz temiz bir vücuda kavuşmak istiyorum yardımcı olurmusunuz spor salonlarına gidemem dershane falan vakit yetmiyor kapanıyorlar yardımcı olurmusunuz
boyum 1.90
Yakarsın. Ama koşma. Hızlı yürüyüş yap. Eğim modu varsa daha iyi olur. Sabah veya akşam farketmez ama aç karnına olursan daha etkili olur. Haftada 3-4 gün 30-40 dakika yapabilirsin. Eğer ağırlık ekipmanın yoksa vücut ağırlığınla 2 günde bir 20 30 dakika antrenman yap.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
knk zaten sıkıntı insanı kilo aldırıyor normalde yemem yemek ama bende alıyorum
sorma ya sınav bitirdi bizi saçlarım tel tel beyazlamaya başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakarsın. Ama koşma. Hızlı yürüyüş yap. Eğim modu varsa daha iyi olur. Sabah veya akşam farketmez ama aç karnına olursan daha etkili olur. Haftada 3-4 gün 30-40 dakika yapabilirsin. Eğer ağırlık ekipmanın yoksa vücut ağırlığınla 2 günde bir 20 30 dakika antrenman yap.
dumbel de var onlarlada göğüs hareketleri yapmayı düşünüyorum sarkmayı önlemek için.
peki yemek konusunu nasıl yapmalıyom

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,223
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Dostum sana durumu şöyle izah edeyim. Kilo almanın sebebi ihtiyacından fazla kalori alman. Fiziksel aktiviteler ise insanların düşündüğünden çok daha az kalori yaktırıyor. O nedenle kilo vermek için ilk amacın daha fazla hareket etmek değil daha az kalori almak olsun. Önce diyetine dikkat edip bunu fiziksel aktivite ile desteklersen çok daha faydalı olacaktır.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sorma ya sınav bitirdi bizi saçlarım tel tel beyazlamaya başladı

dumbel de var onlarlada göğüs hareketleri yapmayı düşünüyorum sarkmayı önlemek için.
Çok kasmana gerek yok. Yumurtanı yersin. Ev yemeğini yersin. Ekmeği biraz azaltırsın. Hazır gıdaları ve şekerli yiyecekleri de kesersen tamamdır. Sınav seneniz fazla zorlamayın.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Dostum sana durumu şöyle izah edeyim. Kilo almanın sebebi ihtiyacından fazla kalori alman. Fiziksel aktiviteler ise insanların düşündüğünden çok daha az kalori yaktırıyor. O nedenle kilo vermek için ilk amacın daha fazla hareket etmek değil daha az kalori almak olsun. Önce diyetine dikkat edip bunu fiziksel aktivite ile desteklersen çok daha faydalı olacaktır.
anladım teşekkürler.

Çok kasmana gerek yok. Yumurtanı yersin. Ev yemeğini yersin. Ekmeği biraz azaltırsın. Hazır gıdaları ve şekerli yiyecekleri de kesersen tamamdır. Sınav seneniz fazla zorlamayın.
teşekkür ediyorum.
2 3 aya istediğim gibi olursa yazıcam tekrardan buraya 😃

Besim Tibuk

80+ Gold
Alman gereken kaloriyi hesapla. Eğer kilo vermekse amacın max. 500 kalori aşağısını al. Ağırlık antrenmanı ve kardiyoyu eksik etme. Beslenmeyi yaparken Youtube üzerinden yardım alabiklirsin.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Alman gereken kaloriyi hesapla. Eğer kilo vermekse amacın max. 500 kalori aşağısını al. Ağırlık antrenmanı ve kardiyoyu eksik etme. Beslenmeyi yaparken Youtube üzerinden yardım alabiklirsin.
kaloriyi nasıl hesaplıyacağım

Besim Tibuk

80+ Gold

f3rdi20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
ferdi
kalori açığı yakalarsan yağ yakarsın istersen ev temizliği yap mesele kalori açığı oluşturabilmek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,260
Üyeler
142,393
Son üye
UniEduEng
Top Bottom