Neler Yeni

Evde Vücudumu Nasıl Geliştirebilirim ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
dostlarım akşam okulu okuduğum için sabahları hep boş oluyorum ve çok stresli bi insanım herşeyi kafaya takıyorum kafamı resetleyen tek şey ise kendimi yorarak spor yapmak ama düzenli şekilde yapamıyorum evde düzenli spor yaparak nasıl vücudumu geliştirebilirim ?

BurakAkgn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Burak Akgün
bence spor salonuna gidip çalışman daha verimli olurdu ama zamanın filan yoksa evde kalisteniks hareketleri yapabilirsin. daha önce spor yapmadıysan her türlü vücudun gelişir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence spor salonuna gidip çalışman daha verimli olurdu ama zamanın filan yoksa evde kalisteniks hareketleri yapabilirsin. daha önce spor yapmadıysan her türlü vücudun gelişir
hocam tek başıma gitmeyi pek istemiyorum yoksa giderim zamandan yana bi sıkıntım yok stresimi atmak için istiyorum aslında

KlausM

80+ Silver
bol protein alırsan antremanı da güzel yaparsan gelişirsin antremanına plank,şınav ekle

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
dostlarım akşam okulu okuduğum için sabahları hep boş oluyorum ve çok stresli bi insanım herşeyi kafaya takıyorum kafamı resetleyen tek şey ise kendimi yorarak spor yapmak ama düzenli şekilde yapamıyorum evde düzenli spor yaparak nasıl vücudumu geliştirebilirim ?
Fitness değil de boks ,tenis ,basket tarzı yerlere gidip sosyal olman ve kondisyonunu geliştirmen lazım bende de aynı sey var boksa başladığımdan beri kondisyon çalışmaktan düşünecek halim kafaya takacak halim bile olmuyor.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Fitness değil de boks ,tenis ,basket tarzı yerlere gidip sosyal olman ve kondisyonunu geliştirmen lazım bende de aynı sey var boksa başladığımdan beri kondisyon çalışmaktan düşünecek halim kafaya takacak halim bile olmuyor.
8 yıl basketbol oynadım kulüpte karantinada bıraktım biraz istek var ama eski hocalarım filan yok yalnız başıma başlamak istemiyorum pek

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
8 yıl basketbol oynadım kulüpte karantinada bıraktım biraz istek var ama eski hocalarım filan yok yalnız başıma başlamak istemiyorum pek
Yalnız başıma başlamak istemiyorum derken neyi kastediyorsun?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1