Neler Yeni

eve spor salonu kurmak

kebapp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Tuğra Çetin
eve bazı aletler alarak vücut geliştirmek istiyorum neler almalıyım ve evde yapanlar varsa tavsiyelerini bekliyorum ayrıyeten program da atarsanız iyi olur

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
eve bazı aletler alarak vücut geliştirmek istiyorum neler almalıyım ve evde yapanlar varsa tavsiyelerini bekliyorum ayrıyeten program da atarsanız iyi olur
bench sehpası, düzgün bir bar sana yetecek kadar kilo ve sana kademeli ağırlıklarda dumbell.
Bir de barfiks demiri

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
umut
hocam bende eve kuruyorum ufak ufak, bench sehpası aldım bir tanede squat rack yaptırıyorum bide bunu almayı düşünüyorum bütçe varsa bunuda alın derim

ucuz yollu bir şey arıyorsan buda var rack e takılıyor iş yapar

Son düzenleme:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
dumbell yanına bir de ağırlık barı almalı mıyım bide z bar
dumbell ile de haraketler yapılabiliyor fakat bar da alırsanız yapabileceğiniz hareket sayısı artar.
Z bar da arka kol ve ön kol için güzel olabilir

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Son olarak alınacak basit aletleri link şeklinde atabilecek var mı?

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
yere ne serdin hocam
Nasıl yani hocam? ağırlıklar için diyorsan aşırı fazla ağırlık kullanılmadığından evde pek bir önemi olmuyor ama ağır girip dumbelları falan yere fırlatıyorsan spor salonlarında kullanılan yere serilen sert yumuşak arası zeminler oluyor o tarz şeyler bakılabilir.
Ben evde yapmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bende eve kuruyorum ufak ufak, bench sehpası aldım bir tanede squat rack yaptırıyorum bide bunu almayı düşünüyorum bütçe varsa bunuda alın derim

ucuz yollu bir şey arıyorsan buda var rack e takılıyor iş yapar

+1
Bunlar da çok iş yapar.

• Beğen
Reaksiyonlar: AggY

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
Daha hangi ağırlıkları ve aletleri almanı gerektiğini bilmiyorsan demek ki sporla, hareketlerle, nasıl yapılacağı ve ne işe yaradığını bilmiyorsun demektir. Bu durumda en iyisi 1 ayda olsa bir spor salonuna yazılıp profesyonel yada yarı profesyonel bir yardım almak ve öğrenim sürecine girmektir. Yoksa sakatlık yada boşa zaman harcayıp gelişememeden öteye gidemezsin.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Kaliteli bir bench sehpası zorunlu. 2.5 kg veya 2 kg artışlı dambıl seti. Bir tane barbell. Eve makine sokacaksanız da istasyonlar var bayağı bir alet bir arada onlara bakabilirsiniz.

kebapp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Tuğra Çetin
Daha hangi ağırlıkları ve aletleri almanı gerektiğini bilmiyorsan demek ki sporla, hareketlerle, nasıl yapılacağı ve ne işe yaradığını bilmiyorsun demektir. Bu durumda en iyisi 1 ayda olsa bir spor salonuna yazılıp profesyonel yada yarı profesyonel bir yardım almak ve öğrenim sürecine girmektir. Yoksa sakatlık yada boşa zaman harcayıp gelişememeden öteye gidemezsin.
geçen yaz yaklaşık 2 ay ve bu yaz geçtiğimiz ay gittim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaliteli bir bench sehpası zorunlu. 2.5 kg veya 2 kg artışlı dambıl seti. Bir tane barbell. Eve makine sokacaksanız da istasyonlar var bayağı bir alet bir arada onlara bakabilirsiniz.
makineleri koyacak yer yok hocam

Top Bottom