Neler Yeni

Excalibur G900 Ucuzlar mı?

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Dostum 1 saniye sonra ne olacağını bilmiyoruz 6 ay sonrası için ne olacağını söyleyen yuzde 99 sallıyordur.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Kimse ne olacağını bilemez dostum :)

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Allah Bilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

amacım şuydu mesela mi nin çıkardığı her ürün sonra çok ucuzluyor markayı bilmediğim için sormak istedim
Peki dostum sıkıntı yok , bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :)

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Allah Bilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

amacım şuydu mesela mi nin çıkardığı her ürün sonra çok ucuzluyor markayı bilmediğim için sormak istedim
o mantıkta düşebilir eger her sey olmasi gerektigi gibi giderse. yeni çıkan her sey eger kampanya vs yoksa pahalı oluyor. düşmesi daha yuksek ihtimal ama ortalik karisik oldugu icin yükselmesi de şaşirtmasin kkmseyi

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Dostum 1 saniye sonra ne olacağını bilmiyoruz 6 ay sonrası için ne olacağını söyleyen yuzde 99 sallıyordur.
Borsacılar veya piyasayı yakından takip edenler genelde güzel tahminlerde bulunabiliyor. Fakat bu forumda öyle biri olduğunu sanmıyorum. Geçen güç dolar düşüyor diye konu açtılar dolar yükseldi.

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Borsacılar veya piyasayı yakından takip edenler genelde güzel tahminlerde bulunabiliyor. Fakat bu forumda öyle biri olduğunu sanmıyorum. Geçen güç dolar düşüyor diye konu açtılar dolar yükseldi.
bence de öyle ama tahmin yapan borsacilarin da beklemediği olaylar oldugunda ki hep böyle oluyor bu sıralar olaylar değişiklik gosterebiliyor. uzun süreli tahmin bence onlar da yapamazlar çünkü her gun yeni bir gelişme oluyor .

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
Ne qolisi Alkol Bey

Top Bottom