Neler Yeni

Exvega Andromeda Vs Xdrive Akdeniz

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
fatih kırmacı
Bütçe
8500

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Mert Uysal
xdrive ve hawk baya berbat deneyimledimde hp omen iyi ama oda kara borsada

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
fatih kırmacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xDrive'a baya yükselmiştim çok hoş duruyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

xdrive ve hawk baya berbat deneyimledimde hp omen iyi ama oda kara borsada
xDrive ın hangi modelini yada modellerini deneyimlediniz ve neresi berbat rahatlık açısındanmı yoksa mekanizmamı?

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Mert Uysal
xDrive'a baya yükselmiştim çok hoş duruyo
bende xdrive 15li , hawk future diye sırayla aldım işler pcden oldugu icin ikiside rahatsız kullandıkca rahatlıgı gidiyor en sonunda hp omen aldım digerlerine göre 2x fiyat vardı o zamanlar kıydım aldım :) hawkı sattım , xdrive duruyor

bu koltuklara oturmadan aradaki farkı anlamanız mümkün degil size sözle anlatmakla olmaz gidip oturup bakmanız lazım hp omen koltuguda bulursanız birde onada oturun her şey ortada oldugunu anlıyorsunuz

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
fatih kırmacı
bende xdrive 15li , hawk future diye sırayla aldım işler pcden oldugu icin ikiside rahatsız kullandıkca rahatlıgı gidiyor en sonunda hp omen aldım digerlerine göre 2x fiyat vardı o zamanlar kıydım aldım :) hawkı sattım , xdrive duruyor
zaten hawk koltukları direk eledim çok şikayet var xDrive ında mekanizması gıcırdıyo ama rahat diyenler var şuanda Exvegaya bakıyorum bulunduğum şehirde hiçbirinin mağzası olmadığından deneme şansımda yok artık milletin demesine göre alıp bakacaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış anlamadıysam Exvegada iade var xDrive da yok o yüzden Exvega alcağım rahatsız ederse iade ederim diye düşünüyorum

Son düzenleme:

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Eray Fındık
Hocam ben andromeda kullanıyorum boyum biraz kısa olduğu için boyun yastığına rahat uzanamadım bel yastığı falan masajlı geliyor eğer kilolu değilsen rahat sığarsın bel yastığıyla ben kiloluyum biraz o yüzden bel yastıksız oturuyorum rahat oluyor bel yastığınıda yere koyuyom bazen üstüne yatıp masaj açıyom :D

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
fatih kırmacı
Hocam ben andromeda kullanıyorum boyum biraz kısa olduğu için boyun yastığına rahat uzanamadım bel yastığı falan masajlı geliyor eğer kilolu değilsen rahat sığarsın bel yastığıyla ben kiloluyum biraz o yüzden bel yastıksız oturuyorum rahat oluyor bel yastığınıda yere koyuyom bazen üstüne yatıp masaj açıyom :D
173 boy 64 kg yim senin boy kaçtı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,511
Üyeler
147,895
Son üye
CkrBurhan
Top Bottom