Neler Yeni

Fade Oynanış Videosu Çıktı

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bir oyunun sana hitap etmemesi o oyunun kitlesini ne ergen yapar, ne de kalitesiz. Gereksiz ne kadar eleştiri varsa önüne gelen bomboş yorumluyor. İlla bir şeyi eleştireceksek, oyun şuna benziyor diye bir eleştiri olamaz. Senin oyundan ne beklediğin kadar, oyunun sana ne vaad ettiği de önemli. Zaten csgo ile vs. de karşılaştırmak apayrı bir kafa.
Bunu diyen kanama atıp tank kasan karşısına Vayne veya Teemo alınınca siniri derya deniz olan bir Dari :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
james
Bunu diyen kanama atıp tank kasan karşısına Vayne veya Teemo alınınca siniri derya deniz olan bir Dari :D
Top lanede de vayne oynamanın ne kadar şerefli bir hareket olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Teemo hadi neyse de, vayne :D

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Çok güzel skilleri replikleri falan ama bakınca türk birini anımsatmıyor.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çok güzel skilleri replikleri falan ama bakınca türk birini anımsatmıyor.
Açıkçası imajımızın fesli Arap bir adam olarak canlandırıldığı dünyada böyle bir tasarım gerçekten güzel.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Açıkçası imajımızın fesli Arap bir adam olarak canlandırıldığı dünyada böyle bir tasarım gerçekten güzel.
adam paris sunucusunda nerelisin diye sorduğunda türk dediğin an camel camel diye ortalıkta geziniyor. deve ne alaka kardeşim ben hayatımda deve görmedim.

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Nerede Arap olarak var ve TR de buna benzeyen yada giyimini andıran kimseyi bulamayız diyebilirim.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
adam paris sunucusunda nerelisin diye sorduğunda türk dediğin an camel camel diye ortalıkta geziniyor. deve ne alaka kardeşim ben hayatımda deve görmedim.
Malesef batıda fes giyen araplarız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerede Arap olarak var ve TR de buna benzeyen yada giyimini andıran kimseyi bulamayız diyebilirim.
Batıda ülkemiz Arap ülkesi olarak biliniyor resmen.
Batılı bir adama türk çiz desen bıyıklı fesli arap kırması bir adam çizer

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Skye oynamanın bir manası kalmadı. İyi ki sage main.
Skyenin ulti özelliğini normal yetenek yapmışlar fade karakterinde. Saçma.

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Malesef batıda fes giyen araplarız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batıda ülkemiz Arap ülkesi olarak biliniyor resmen.
Batılı bir adama türk çiz desen bıyıklı fesli arap kırması bir adam çizer
Arap olaraksa kötü olabilir ama Osmanlı da fes kullanılıyor diye hatırlıyorum oradan geldiğimizi var sayarsak fes ve bıyık normal olmalı , bıyığın bunla alakası bile yok aslında her insan bıyık bırakabilir ki. Arap ile alakası yok diye düşünüyorum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arap olaraksa kötü olabilir ama Osmanlı da fes kullanılıyor diye hatırlıyorum oradan geldiğimizi var sayarsak fes ve bıyık normal olmalı , bıyığın bunla alakası bile yok aslında her insan bıyık bırakabilir ki. Arap ile alakası yok diye düşünüyorum.
Hayır hocam arap kırması derken.
Yani aklında Eski Osmanlı dönemi giyimi ile Arap girimini karıştır heh işte o yani anlatamıyorum tam kusura bakmayın ama gerçekten bildikleri hal bizim bir arap ülkesi olduğumuz resmen

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Hayır hocam arap kırması derken.
Yani aklında Eski Osmanlı dönemi giyimi ile Arap girimini karıştır heh işte o yani anlatamıyorum tam kusura bakmayın ama gerçekten bildikleri hal bizim bir arap ülkesi olduğumuz resmen
İlk defa duyuyorum böyle olduğunu bilmiyordum ama TÜRK ile Arap karıştırılması kötü.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İlk defa duyuyorum böyle olduğunu bilmiyordum ama TÜRK ile Arap karıştırılması kötü.
Malesef.
Adamlara sorsan arapça konuşulan , iç savaşın olduğu , SÖZDE şeriatın olduğu bir ülke olarak biliyorlar.
Ama normal u coğrafyalara komşuyuz ama farklıyız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,862
Üyeler
152,973
Son üye
lawencia
Top Bottom