Neler Yeni

⚽Fenerbahçe 3-2 Trabzonspor⚽

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Taraftarın yaptığı ne kadar yanlışsa sahaya giren adama uçan tekme atmak, yerdeki adamın kafasını tekmelemek de o kadar yanlış. Taraftar manipülatördür sahaya girer güvenlik güçleri müdahale eder nefsi müdafanı yaparsın. Sen lisanslı sporcusun sahaya atlayacak kadar ***** olan bir taraftar ile sidik yarıştırıp yumruk yumruğa girmezsin. Bugün bazı taraftarlar sahaya maç izlemeye değil taşkınlık yapmaya gelmiş aynı bazı Fenerbahçe futbolcularının top oynamaya gelmediği gibi

Besim Tibuk

80+ Gold
az bile yapmış. Bu trabzonlular uzun gölün etrafına topladıkları arapları dövsünler ilk öyle adamlık yapsınlaer
trabzon zaten suçlu. en doğru karar türk futbolunun yüz karası olan güzide iki kulübümüzün de kapatılarak ahıra çevrilmesi olacaktır 👏

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaslar kusura bakmayın bir sporcunun yapmamasi gerekeni soyledim... olmasi gereken futbolcularin soyunma odasına kosmasiydi gidip taraftari yumruklayip yerde tekmelesi degildi ama forumun veled oldugunu unuttum :)
Hocam olması gereken o olsa bile bizim ligimiz öyle bi lig değil adama korner direğiyle saldırıyorlar ki ortalık karmakarışık soyunma odasına kaçana kadar 1 kamyon dayak yerler

Son düzenleme:

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Oğuz
Büyükekşi geldi geleli 1 yıl içerisinde görmediğimiz rezillik kalmadı. Niye kimse müdahale etmiyor görevden almıyor bu adamı.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Taraftarın yaptığı ne kadar yanlışsa sahaya giren adama uçan tekme atmak, yerdeki adamın kafasını tekmelemek de o kadar yanlış. Taraftar manipülatördür sahaya girer güvenlik güçleri müdahale eder nefsi müdafanı yaparsın. Sen lisanslı sporcusun sahaya atlayacak kadar ***** olan bir taraftar ile sidik yarıştırıp yumruk yumruğa girmezsin. Bugün bazı taraftarlar sahaya maç izlemeye değil taşkınlık yapmaya gelmiş aynı bazı Fenerbahçe futbolcularının top oynamaya gelmediği gibi
Hocam anlatamazsin cunku +15 veled dolu bosver

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Konu açıldımı bilmiyorum ama iyi oldu hamsilere sahaya atlamak nedir bi güzel dayaklarınıda yediler oturdular
ne zaman maç olsa yurt bir ahıra dönüyor.
Ya bağırmadan maç izleyemeyen yok resmen.

RONALDINHO

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
hala konuşuyor ya bide bana küfür ettirecek illa. kendini biliyorsun sen. aşağılık akılsız bir herifsin.

şahin doğan

80+ Platinum
Taraftara saldıran futbolcular 5-10 arası ceza alır büyük ihtimalle. Taraftara saldırmak futbolcuya saldırmak ile aynı şey sayılıyor diye biliyorum.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Arkadaslar kusura bakmayın bir sporcunun yapmamasi gerekeni soyledim... olmasi gereken futbolcularin soyunma odasına kosmasiydi gidip taraftari yumruklayip yerde tekmelesi degildi ama forumun veled oldugunu unuttum :)
Doğrusunu diyorsunuz hocam. Klavye holiganları boş yaptı yine. 1 kere stada atlamış ve 2 kere yanında stada atlanmış birisi olarak söylüyorum biz şampiyonluk kutlamaya inip sahaya bayrak diktiğimizde kendi futbolcularımız dahi içeri girmişti. Olması gereken bu ama fener çirkefliği her yerde sen her kurtarış yaptığında sakatlanmış taklidi yaparsan delinin biri gelir indirir iki tane.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Taraftara saldıran futbolcular 5-10 arası ceza alır büyük ihtimalle. Taraftara saldırmak futbolcuya saldırmak ile aynı şey sayılıyor diye biliyorum.
Hocam bura türkiye ödül bile alabilirler

kerimavrs

80+ Silver
Bencede iki tarafta hatali objektif yorum tebrikler👍👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,655
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom