Neler Yeni

Fenerbahçe İrfan Can transferini bitirdi!

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yavuz
Biliyorum da yani bana göre daha iyisi alınırdı o anlamda dedim
İrfan lig için gerçekten önemli bir oyuncu,gs alsaydı da bunu söylerdim, çok iyi top sürme ve ileriye top taşıma yeteneği var, istatistiklerden de anlaşıldığı üzere,daha iyisi her zaman vardır önemli olan uygun olanını bulmaktır.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Maga bee febem kazık yedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yavuz
kanka kabul edin fatih terim size bir ders verdi gedson bizde irfanı size bait kullandı aga b
Gedson kiralık ve 3m Euro bedelle geldi ve sözleşmesi bitince gidecek,seri ve nzonzi gidince takımda oluşan boşluğu düşünerek konuşalım

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Gedson kiralık ve 3m Euro bedelle geldi ve sözleşmesi bitince gidecek,seri ve nzonzi gidince takımda oluşan boşluğu düşünerek konuşalım
kankam gedson umarım biliyorsundur mesuta rakip sayılabilecek oyuncu tabii ki mesut çok daha iyi ama mesut aldık diyince bir şey öne sürebilriiz ve irfan can iyi topçu ama sanmıyorum 13 milyon edeceğini

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Fiyatı tahmini 7M + Deniz Türüç + Tolga Ciğerci olması lazım. Çünkü Başakşehir bir önceki görüşmede 6+ %10 pay + Deniz istemişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yavuz
Maga bee febem kazık yedi.
Yadin
kankam gedson umarım biliyorsundur mesuta rakip sayılabilecek oyuncu tabii ki mesut çok daha iyi ama mesut aldık diyince bir şey öne sürebilriiz ve irfan can iyi topçu ama sanmıyorum 13 milyon edeceğini
Gedsonu bilirim, tanırım gayet iyi oyuncudur,ancak kiralık olduğu unutulmamalıdır,seri de başlarda inanılmaz kötüydü sonra sonra açıldı ve piyasa değeri 25m idi,yani gedson kumaşı iyi olsa da ligde ne yapacağı meçhul bir oyuncudur.İrfana ödenecek bonservis resmi kanallar yoluyla açıklandığı zaman verilen para fazla mıdır değil midir konuşuruz.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Aga neden resmi açıklama yok?

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Yadin

Gedsonu bilirim, tanırım gayet iyi oyuncudur,ancak kiralık olduğu unutulmamalıdır,seri de başlarda inanılmaz kötüydü sonra sonra açıldı ve piyasa değeri 25m idi,yani gedson kumaşı iyi olsa da ligde ne yapacağı meçhul bir oyuncudur.İrfana ödenecek bonservis resmi kanallar yoluyla açıklandığı zaman verilen para fazla mıdır değil midir konuşuruz.
?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom