Neler Yeni

Fiber Düşük Ping İSS Önerisi

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Yaklaşık 1 yıldır Netspeed fiber kullanıyorum. Firmadan artık tam anlamıyla İĞRENİYORUM. Adını duyunca midem bulanıyor. Fiber değil adsl kullanıyoruz sanki, her gün 5 kere kesilmesi de cabası. Zaten 1 aydır müşteri hizmetleri de yok. Adresimde Türknet 100mbps veriyor, Türknete geçmeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Netspeedde çok yüksek ping değerlerim vardı, düşük ping ve düzgün hizmet veren İSS önerir misiniz?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,035
İsim
Lokman Doğan
Netspeede gecicektim böyle yorumlar görünce kararsiz kalıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yaklaşık 1 yıldır Netspeed fiber kullanıyorum. Firmadan artık tam anlamıyla İĞRENİYORUM. Adını duyunca midem bulanıyor. Fiber değil adsl kullanıyoruz sanki, her gün 5 kere kesilmesi de cabası. Zaten 1 aydır müşteri hizmetleri de yok. Adresimde Türknet 100mbps veriyor, Türknete geçmeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Netspeedde çok yüksek ping değerlerim vardı, düşük ping ve düzgün hizmet veren İSS önerir misiniz?
Kim ne derse desin en iyisi türk telekom diye düşünüyorum. Netspeed de kullandım Turknet de kullandım. Şunu açıkça derim ki Türknet daha iyi ama ikisi de sorunlu hizmet veriyor. Türk Telekom ve Superonline ile 10 yılda yaşamadığım şikayetleri bu firmalarla 3 ayda yaşadım. İyi yanları taahhüt istememeleri.

• Beğen

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Millenicom kullanıyorum çok memnunum

• Beğen

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kim ne derse desin en iyisi türk telekom diye düşünüyorum. Netspeed de kullandım Turknet de kullandım. Şunu açıkça derim ki Türknet daha iyi ama ikisi de sorunlu hizmet veriyor. Türk Telekom ve Superonline ile 10 yılda yaşamadığım şikayetleri bu firmalarla 3 ayda yaşadım. İyi yanları taahhüt istememeleri.
Fatura ücretleri aşırı yüksek geldi, Vodafone adrese 1000 mbps veriyor gösteriyor altyapı sorgulayınca, diğerleri neden 100 çıkıyor altyapı farkından dolayı mı?
1704474688882.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Millenicom kullanıyorum çok memnunum
Ping değerlerin nasıl Ookla testinde hocam? Ben fiber bağlantıyla bile çok yüksek değerler alıyorum netspeedle.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FTTH ise hepsi 1000 vermeli. Tabi Türknet prensip olarak türk telekom üzerinden 100Mbps üstü vermiyor o istisnalar hariç 😀
FTTH olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
turkcell harici kullanabilirsin.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
mahmut
Fiber değil adsl kullanıyoruz sanki, her gün 5 kere kesilmesi de cabası. Zaten 1 aydır müşteri hizmetleri de yok.
Lan bende de aynısı var. 35 lik vdsl tek fark. 3 hafta önce bi bAkIm OnArIm yaptılar, sonra internet mantar oldu.

• Beğen

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Altunışık
3 yıldır türknet kullanıyorum. Çok memnunum. Köy sayılabilecek bir yerde yaşamama rağmen çok sorunsuz. Çok nadir sorun olduğunda da hızlı ilgileniyorlar. Ping değerleri düşük, packet loss yok. Öneririm.

• Beğen
Top Bottom