Neler Yeni

fifa 23 epic games indirememe sorunu

Bolamat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Bolamat
Arkadaşlar merhaba epic games üzerinden fifa 23 aldım ve indirmeye çalıştığımda ''İş ortağı uygulaması yüklenirken lütfen bekle'' sorunu ile karşılaştım epic gamesi yeniden indirdim her türlü şeyi denedim fakat düzeltemedim bu sorunun çözümünü bilen yada iş ortağı uygulaması nedir bilen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
EA App'i kastediyor herhalde.

Bolamat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Bolamat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok teşekkür ediyorum indirip deniycem hemen

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk
Arkadaşlar merhaba epic games üzerinden fifa 23 aldım ve indirmeye çalıştığımda ''İş ortağı uygulaması yüklenirken lütfen bekle'' sorunu ile karşılaştım epic gamesi yeniden indirdim her türlü şeyi denedim fakat düzeltemedim bu sorunun çözümünü bilen yada iş ortağı uygulaması nedir bilen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
Arkadaşlar bu durum bende oldu lütfen yardımcı olursanız sevinirim 699 TL param boşuna gitmesin lütfen teşekkür ederim

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
Hocam olmuyor ben tm olarak bilemedim nasıl yapacağız kusura bakmayın sizde mahçup ettim
Hocam sol aşağı da arama kısmına EA yazın çıkan kırmızı uygulamanın üzerine gelip sol tik yapıp dosya konumunu aç yazısına basıp o dosyaları silmeniz gerekiyor sildikten sonra yeniden kurun ben öyle yapmıştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,833
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom