Neler Yeni

fifa pes için gamepad önerisi

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
İki adet F710 kullanıcısı olarak çok memnunum. Arka kauçuk kısımları aşınmaya başladı. Birisinin arka tuşlarından birisinde temassızlık var. Yaklaşık 8-9 yıldan bahsediyorum. Bütçeyi arttırıp alın yıllarca keyifle kullanın diyorum.
Azımsanmıyacak kadar kullanıcı, sürekli bağlantı kopma problemlerinden bahsetmiş bu modelde. Ben de bu yüzden F310 tercih ettim. Siz böyle bir problem yaşadınız mı?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Ali
Azımsanmıyacak kadar kullanıcı, sürekli bağlantı kopma problemlerinden bahsetmiş bu modelde. Ben de bu yüzden F310 tercih ettim. Siz böyle bir problem yaşadınız mı?
Yok hocam hiç kopma sorunu yaşamadım. Masaüstü bilgisayarımda arka porta uzatma kablosunu taktım. Ona alıcıyı taktım ve yıllarca böyle sorunsuz takıldım.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
@Alparslan0 @AntremanKoçuMünir @Muazed @GalaxySal450 hocalar aklıma bir şey takıldı da . Benim laptop da 2 usb portu da dolu ve bu yuzden Bt bağlantılı gamepad arıyordum . Ama herkes f710 önerince aklıma yattı ama bir sorun var. F710 usb dungle olduğu için kablolu f310 dan bir farkı olmuyor usb portu kullanım açısından. Peki özellik olarak fark var mı o fiyat farkı verilir mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bu fiyatlara orjinal DS4 vb alınır mı ?
Portu doldurması önemli değil. Kablolu olunca kötü bir hissiyatı oluyor.
Kablosuz cidden daha rahat, özgür kullanım sağlıyor.

Top Bottom