Neler Yeni

Flexy silver ekran gitmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
oyunlarda yapmayıp normal yük binmeden böyle bişey olması cidden ilginç ve can sıkıcı bir durum. Oyunda yapsa tamam diycem ekran kartına yük bindi bi sorun olabilir kartta vs de normal kullanımda yapması tuhaf mutlaka vardır bir çözümü diye düşünüyorum çözümü bilen bir arkadaş çıkar umarım
İnşallah çıkar süreklimi oluyor sende benim çok nadir arada yaşıyorum yani bazen anlamıyorum bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
benimde çok nadir arada oluyor ama derler ya sinek ufak ama mide bulandırır bizimkisi o hesap
Aynen öyle iyi dedin umarım ileride büyük sıkıntı yaratmaz ben 1 haftadır pes gta ets2 cs gibi oyunlarda denedim fps de sıcaklıkta hiçbir sorun yok ama dediğin gibi pc boştayken böyle bakalım yollarsan haber verirmisin yada bir yolunu bulursan
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde çok nadir arada oluyor ama derler ya sinek ufak ama mide bulandırır bizimkisi o hesap
Kanka senin bios güncelmi benim değil ondan dolayı yapma ihtimali varmı ki

Son düzenleme:

mozkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Özkaya
Aynen öyle iyi dedin umarım ileride büyük sıkıntı yaratmaz ben 1 haftadır pes gta ets2 cs gibi oyunlarda denedim fps de sıcaklıkta hiçbir sorun yok ama dediğin gibi pc boştayken böyle bakalım yollarsan haber verirmisin yada bir yolunu bulursan

Kanka senin bios güncelmi benim değil ondan dolayı yapma ihtimali varmı ki
Bugün onuda yaptım bios da güncelledim ama nafile aynı değişen hiçbirşey olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Aynen senin de kulağın kesik olsun bişeyler duyarsan bi fikir falan bu konu başlığı altında paylaşırız en azından bu tarz sorun yaşayanlar olursa kaynak olur
Tamam kardeşim sorun yok geri yollarsan da mutlaka ulaş bende durma göre geri yollarım

Aynen senin de kulağın kesik olsun bişeyler duyarsan bi fikir falan bu konu başlığı altında paylaşırız en azından bu tarz sorun yaşayanlar olursa kaynak olur
Kanka senin sorun böylemi birisi paylaşmış benimki böyle anlık gelip gidiyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
konu linkini paylaşır mısın burdan yada özelden takipte olayım bende

konu linkini paylaşır mısın burdan yada özelden takipte olayım bende
Kank driver güncellemesi gelmiş onu yaptınmı

Kardeş şimdi yapmış bakalım birdaha olursa söyleyecek

Son düzenleme:

mozkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Özkaya

Kardeş şimdi yapmış bakalım birdaha olursa söyleyecek
görmemiştim bugün gelmiş güncelleme senin konuya yazan arkadaş yazınca baktım güncelledim bi 10-15 dkdır kullanıyorum herhangi bir sorun yok düzeldi gibi şimdiye kadar en az 1 kere atlama yapması lazımdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
görmemiştim bugün gelmiş güncelleme senin konuya yazan arkadaş yazınca baktım güncelledim bi 10-15 dkdır kullanıyorum herhangi bir sorun yok düzeldi gibi şimdiye kadar en az 1 kere atlama yapması lazımdı
Hadi inşallah düzelir ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,261
Üyeler
157,051
Son üye
evoflex
Top Bottom