Neler Yeni

Flexy Silver Kasa Sorun

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
tamam işte dediğim o %5 lik kısımda şans işi bunlar 1250 tane sipariş varmış küçük sıkıntılar çıkıyor olabilir demek istedğiim buydu
dostum "%95 sıkıntı çıkar" ve onun dediği çok farklı şeyler. çok farklı şeyler yazıyorsun.

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
dostum "%95 sıkıntı çıkar" ve onun dediği çok farklı şeyler. çok farklı şeyler yazıyorsun.
benim dediğim de aynı mantık %100 lük bir kısımda %5 sorun çıkabilir

Kaan Anaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kaan Anaz
abdullah abi de demiş %95 ihtimalle sıkıntı çıkabilir diye
"0 sistem kurulumlarında sistemin hiç tepki vermemesi %95 ihtimalle eksik veya hatalı kablo montajından olur gerekli tecrubeye sahip değilseniz incehesap servisine cihazı götürmenizi öneririm. 1 günde 1250 adet sipariş aldı bu türlü aksaklıklar olmasa iyi olur ama ne yazık ki istatistiksel olarak her zaman bir hata payı vardır."
Abdullah Abinin yazdığı şey bu nasıl bundan onu çıkardın anlamadım

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
"0 sistem kurulumlarında sistemin hiç tepki vermemesi %95 ihtimalle eksik veya hatalı kablo montajından olur gerekli tecrubeye sahip değilseniz incehesap servisine cihazı götürmenizi öneririm. 1 günde 1250 adet sipariş aldı bu türlü aksaklıklar olmasa iyi olur ama ne yazık ki istatistiksel olarak her zaman bir hata payı vardır."
Mesaj otomatik birleştirildi:

demek istediğim aynı şeye denk geliyor

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
dostum Abdullah bey o oranı hatanın nerde olduğunu belirtmek için kullanmış. hatalı ürün oranını belirtmek için değil. yanlış bilgi veriyorsun. yapma.

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
dostum Abdullah bey o oranı hatanın nerde olduğunu belirtmek için kullanmış. hatalı ürün oranını belirtmek için değil. yanlış bilgi veriyorsun. yapma.
tamam bunun hakkında tartışmayalım iyi akşamlar haklısın

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Top Bottom