Neler Yeni

FM 24 zevk alamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
Selamlar ben fm serisini fm 16 oyunundan beri oynuyorum ve 16.oyundan itibaren her seriyi zevk alarak oynadım ama bu sene beni fm 24'den iten birşeyler var sebebini bilmiyorum eski oyunlar çok aklımda kalmadı bana fm 24'den zevk almak için tavsiye verebilirmisiniz yada fm şevkimi geri getirecek fm oyunu söylermisiniz ( fm 12 göz attım ancak aşırı eski olduğundan oynayamadım ) hangi eski oyuna dönmeliyim yada eski oyunlara dönmelimiyim teşekkürler.

not: ara ver demeyin neredeyse 6 aydır oynamıyorum ve hala oynayasım gelmiyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi oyunu ne kadar oynamak istesende bir siniri var o sınırı geçince oyunun sarmaması normal
Olabilir ancak her sene fm oynayan ben şimdi fm 24 ile beraber neredeyse hiç oynamadım birşeyler var bu seride yoksa beni zamanında çok saran ancak şimdi gram zevk almadığım tonla oyun var

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
Olabilir ancak her sene fm oynayan ben şimdi fm 24 ile beraber neredeyse hiç oynamadım birşeyler var bu seride yoksa beni zamanında çok saran ancak şimdi gram zevk almadığım tonla oyun var
Uzay seviyor isen no man sky var bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamepass de var

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alican Topal
Gerçekçilik yaması var fmscoutta ona bakabilirsin, çeşitli modlar var onları deneyebilirs. Farklı challangelar koyabilirsin hedef olarak kendine

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekçilik yaması var fmscoutta ona bakabilirsin, çeşitli modlar var onları deneyebilirs. Farklı challangelar koyabilirsin hedef olarak kendine
Teşekkürler. çeşitli modlar derken ben denk gelemedim fazla önerdiğin bir mod varmı gerçekçilik yamasını denedim ancak her seferinde sezon başından başlamak sıkıyor güncel tarihte başlatan bir yama biliyormusun ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,334
Üyeler
155,851
Son üye
GigatnoS
Top Bottom