Neler Yeni

Format Attıktan sonra Wifi ile bağlanamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Selçuk duraklar
Düzenlenmiş Windows 10 kurman bence yeterli olur. @ApRâ düşük sistemler için elinde düzenlemiş olduğun Windows 10 22H2 ISO'su var mı?
win 10 bu bilgisayar için fazla agır gelmez mi silkroad açıp serverlarda botlayıp para kasıyorum da onun harici pc de bir şey yapmıyorum güncel bir sürüm lazım değil o yüzden bana siz daha bilirsiniz de sadece kullanım amacımı belirtmek istedim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,200
İsim
Emre Zengin
win 10 bu bilgisayar için fazla agır gelmez mi silkroad açıp serverlarda botlayıp para kasıyorum da onun harici pc de bir şey yapmıyorum güncel bir sürüm lazım değil o yüzden bana siz daha bilirsiniz de sadece kullanım amacımı belirtmek istedim
Şöyle söyleyeyim babamların milattan kalma önce 3 GB 667 MHz RAM ve SSD takılı bilgisayarları var. Düzenlenmiş Windows 10 kurdum. RAM kullanımı (boşta 1.4 GB) ve işlemciye binen yük çok düşük. 15 yıllık laptop akıcı çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Selçuk duraklar
Şöyle söyleyeyim babamların milattan kalma önce 3 GB 667 MHz RAM ve SSD takılı bilgisayarları var. Düzenlenmiş Windows 10 kurdum. RAM kullanımı (boşta 1.4 GB) ve işlemciye binen yük çok düşük. 15 yıllık laptop akıcı çalışıyor.
tamamdır hocam o zaman düzenlenmiş win10 bekliyorum linki geldiğinde indirip kurarım

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Düzenlenmiş Windows 10 kurman bence yeterli olur. @ApRâ hocam düşük sistemler için elinde düzenlemiş olduğun Windows 10 22H2 ISO'su var mı?
Eski sürüm vardı fakat linki uçmuş onunda, sistemlerde çok sağlıklı olmadığı için yapmıyordum artık çökünce geri kurtarılmıyor çünkü.

Bu sürücüyü bir dene.

Geçenlerde bir eski bir PC'ye Atlas kurmuştum fena değildi aslında Atlas'a bakabilirsiniz, sitedeki linkleri felan uçurmuş onlarda anlamadım. Ne yapmaya çalışıyorlar.

Benim güncel olan biraz ağır da gelebilir, buna bir bakabilirsin. Fakat SSD olmayan sistemlerde 10 biraz ömür yiyor, 8.1 ideal fakat sürücü problemi yaşamazsınız kötü olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Selçuk duraklar
Eski sürüm vardı fakat linki uçmuş onunda, sistemlerde çok sağlıklı olmadığı için yapmıyordum artık çökünce geri kurtarılmıyor çünkü.

Bu sürücüyü bir dene.

Geçenlerde bir eski bir PC'ye Atlas kurmuştum fena değildi aslında Atlas'a bakabilirsiniz, sitedeki linkleri felan uçurmuş onlarda anlamadım. Ne yapmaya çalışıyorlar.

Benim güncel olan biraz ağır da gelebilir, buna bir bakabilirsin. Fakat SSD olmayan sistemlerde 10 biraz ömür yiyor, 8.1 ideal fakat sürücü problemi yaşamazsınız kötü olmuş.
sağolasın hocam benim bir sorum olucak win 8.1 single langue indirdim microsoftun kendi sitesinden bununla format attım ve wifi çubuğu komple gitti bilgisayardan masaüstü pc gibi oldu düzeltmeye çalışırken windows su an tost oldu gene 8.1 kurmaya çalışsam aynı sonucu mu alırım bide 8.1 ile sizin attığınız bu link arasından hangisi daha az yorar bilgisayarı

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
8.1'in yanlış hatırlamıyorsam oto driver kurması çok kısıtlı, sizin el ile sürücleri kurmanız gerekiyor. Üsteki attığım sürücü işinizi çözüyorsa tekrar 8.1S kurabilirsiniz HDD'li sistemlerde gerçekten başarılı fakat sürücü yoksa 10 kurmak durumundasınız, PB geçmişte F/P ürünleride iyiydi, niye böyle bazı ürünleri komple kaldırmışlar anlamadım.

https://www.packardbell.com/pb/tr/TR/content/contacts Sabah burdan da bir iletişime geçip driver desteği de isteyebilirsiniz. Ulaşabiliyorlarsa yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Selçuk duraklar
8.1'in yanlış hatırlamıyorsam oto driver kurması çok kısıtlı, sizin el ile sürücleri kurmanız gerekiyor. Üsteki attığım sürücü işinizi çözüyorsa tekrar 8.1S kurabilirsiniz HDD'li sistemlerde gerçekten başarılı fakat sürücü yoksa 10 kurmak durumundasınız, PB geçmişte F/P ürünleride iyiydi, niye böyle bazı ürünleri komple kaldırmışlar anlamadım.

https://www.packardbell.com/pb/tr/TR/content/contacts Sabah burdan da bir iletişime geçip driver desteği de isteyebilirsiniz. Ulaabiliyorlarsa yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
sağıolasın dostum 1 kere daha formatlayıp 8.1 ile denicem olmazsa attığın linkteki win 10 kurarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.packardbell.com/pb/tr/TR/content/contacts Sabah burdan da bir iletişime geçip driver desteği de isteyebilirsiniz. Ulaşabiliyorlarsa yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
https://www.driverscape.com/files/2015/wireless/broadcom_bcm_430n_wireless_6_35_223_5_whql.zip bu linki indirmeye çalıştığımda site isteğinizi reddetti diye bir yazı cıkıyor sizdede öyle mi ?

Top Bottom