Neler Yeni

Forum Telefonumu Isındırıyor

Sytra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes
Telefonum Asus Zenfone 2. Neredeyse hiç bir zaman ısınmayan telefonum donanım arşivi forum sitesine girdiğimde âdeta ateş ediyor. Chrome üzerinden açıyorum. Dizi veya film izlemek bile bu kadar ısındırmıyor. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı bilmiyorum fakat benim için ciddi bi sorun bu durum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,714
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Chrome üzerinden saatlerce forumda gezdim bir gram ısınma yaşamadım ben telefonumda.

ÖmerF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ömer Faruk
Telefonum Asus Zenfone 2. Neredeyse hiç bir zaman ısınmayan telefonum donanım arşivi forum sitesine girdiğimde âdeta ateş ediyor. Chrome üzerinden açıyorum. Dizi veya film izlemek bile bu kadar ısındırmıyor. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı bilmiyorum fakat benim için ciddi bi sorun bu durum.
arka plandaki uygulamaları kapatın ısınma devam ediyorsa telefondan kaynaklıdır diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emrullah yalçın
bende aynı telefonu kullanıyordum ısınmadığına eminmisin ben kullanamıyordum

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Bu forumu telefondaki herhangi bir şeyden daha fazla kullanıyorum ama ısınmıyor.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
bende ısınma sorunu yok

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz

Sytra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende aynı telefonu kullanıyordum ısınmadığına eminmisin ben kullanamıyordum
Telefonu oyun oynamak için kullanmıyorum eğer oyun oynuyorsan belki o yüzden ısınıyor olabilir. Telefona çok da bağlı bir insan değilim whatsapp, sms, arama, web gezintisi, youtube da müzik ve arada dizi ve film izlemekten başka bir amaç için kullanmıyorum. Nedendir bilmiyorum ama bu foruma girdiğimde telefon ısınmaya başlıyor 5-10 dakika sonra ateş ediyor. Başka hiç bir yere ısındığına şahit olmadım.
Normalden farklı olarak ıntel işlemci olmasının bir sebebi var mı diye düşünmeye başladım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,714
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Telefonu oyun oynamak için kullanmıyorum eğer oyun oynuyorsan belki o yüzden ısınıyor olabilir. Telefona çok da bağlı bir insan değilim whatsapp, sms, arama, web gezintisi, youtube da müzik ve arada dizi ve film izlemekten başka bir amaç için kullanmıyorum. Nedendir bilmiyorum ama bu foruma girdiğimde telefon ısınmaya başlıyor 5-10 dakika sonra ateş ediyor. Başka hiç bir yere ısındığına şahit olmadım.
Normalden farklı olarak ıntel işlemci olmasının bir sebebi var mı diye düşünmeye başladım.
Tapatalk kullanıp dener misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,437
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom