Neler Yeni

FORUMA YENİ KATEGORİ ÖNERİSİ (İNGİLİZCE)

İngilizce bölümü eklensin mi??

• Evet

Oylar: 58 69.9%
  • Hayır

Oylar: 25 30.1%

• Oy kullanan toplam üye
    83

robin

80+ Silver
Kendimden biliyorum.Bol bol yabancı makale okuyarak çevirerek geliştirdim ingilizcemi. Senin mantığınla okuldaki ingilizce derslerinle C seviyesi ingilizce yapabilmen lazım.
Hayır bende senin gibi okuyarak (Quora'da yazılan soruları vs. okuyordum) geliştirdim. Ancak böyle bir kategorinin açılmasına neden karşısınız anlamadım. Oluşturulmasının zararı yok.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Beni de sakın yanlış anlamayın karşı değilim. Olursa güzel olabilir ama çok zaman ayrılması gerekiyor. İngilizce konularda daha çok troller olucaktır. Fakat açılırsa mutlu olurum ben de.

Hayır bende senin gibi okuyarak (Quora'da yazılan soruları vs. okuyordum) geliştirdim. Ancak böyle bir kategorinin açılmasına neden karşısınız anlamadım. Oluşturulmasının zararı yok.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Ankete hayır diyenleri anlamıyorum. Hayır, ne zararı olacak ki size? O bölüme girmezsin olur biter.
Ayapaneco, !Xoo, Archi, Anal, Tuyuca, Silbo Gomero, Lincos, Na'vi, Rachasap, Toki Pona dilleride eklensin ozaman ne zararı olacakki ? o bölüme girmezler olur biter.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Ayapaneco, !Xoo, Archi, Anal, Tuyuca, Silbo Gomero, Lincos, Na'vi, Rachasap, Toki Pona dilleride eklensin ozaman ne zararı olacakki ? o bölüme girmezler olur biter.
Ingilizce global bir dil, bu yuzden pratik icin eklenmeli diyoruz, komik olmayan esprilerinize devam etmeyin lutfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz Neredeyse %70'lik bir oranla isteniliyor, degerlendirilmeli bence.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
I agree with you