Neler Yeni

Foruma yeni tema gelmeli

Yeni tema gelsin mi?

• Evet

Oylar: 90 70.3%
  • Hayır

Oylar: 38 29.7%

• Oy kullanan toplam üye
    128
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Screenshot_2.png

Shiden

80+ Bronze
İlk önce senden başlayalım at bakalım kimliğini :D Kimlik ile foruma üye mi olunur Allah için azıcık mantıklı fikirler verin.
Bu bir kalıp aslında ya. Genel olarak, yaş küçüklüğü ile toxiclik doğru orantılı gidiyor. Biz de toxic çoksa TC ile kayıt sistemi gelsin deriz :D.
Neyse ya bende böyle davranmayayım fazla. Kötü bir davranış.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Bu bir kalıp aslında ya. Genel olarak, yaş küçüklüğü ile toxiclik doğru orantılı gidiyor. Biz de toxic çoksa TC ile kayıt sistemi gelsin deriz :D.
Aslında yaş ile doğru orantılı değil. 25 yaşında olup 13 yaşındaki üyeden daha toxic insanlar gördüm. Toxicliği yaş sınırıyla bitiremezsin.

Shiden

80+ Bronze
Aslında yaş ile doğru orantılı değil. 25 yaşında olup 13 yaşındaki üyeden daha toxic insanlar gördüm. Toxicliği yaş sınırıyla bitiremezsin.
O yüzden, herkese bir şey dememek için "Genel" ifadesini koydum adminim. Herkes aynı değil. Zaten en başında "Genel" tabirini kullanırım hep. Herkesi aynı kefeye koymam.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Böyle bir şeyin asla olamayacağını düşünüyorum. Hangi sıfatla isteyecekler bunu? Yarın öbür gün bu bilgilerden dolayı davalık olsalar ne diyecekler? "Toxiclerden kurtulmak için" mi diyecekler? Bir de benim içim rahat olmaz bu bilgileri girerken, kimse rahatça TC girip foruma giremez illahaki herkeste şüphe olur.

Shiden

80+ Bronze
Böyle bir şeyin asla olamayacağını düşünüyorum. Hangi sıfatla isteyecekler bunu? Yarın öbür gün bu bilgilerden dolayı davalık olsalar ne diyecekler? "Toxiclerden kurtulmak için" mi diyecekler? Bir de benim içim rahat olmaz bu bilgileri girerken, kimse rahatça TC girip foruma giremez illahaki herkeste şüphe olur.
E-Devlet ile giriş :D. Ama abartmayalım.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

Shiden

80+ Bronze
Eğer o şekilde güvenilir olursa olabilir ama fazla kasıntı olur.
Benim kastteiğim tabirdi ya aslında. Yıllarca lol oynadık ya, hep derdik TC ile giriş gelse, haliniz yaman :D.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Evet temanın adını bulamadım. Bu tema gelirse aktiflik artacaktır emin olun. Yani çoğu kişi tema yüzünden burada pek vakit geçirmiyor. En azından benim için öyle.
Tema ile vakit gecirmenin ne alakası var ki? Bende technopatın temasını sevmediğim için buraya geldim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom