Neler Yeni

Forumu Bırakıyorum Anakart Rehberimi isteyen devralsın

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Geri gelirsin bence hocam

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
böyle foruma faydası olan üyelerin forumu bırakmasına gerçekten üzülüyorum hakta veriyorum forum eskisi gibi değil forum büyüdükçe troll felan kavga çıkarmak için gelenler doluyor 2019 dan beri takip ediyorum 2020 yılından beride üyeyim en azından benim ilk baştaki kalitesinden eser kalmadı umarım eski günlerdeki gibi olur ve forumu forum yapan kaliteli üyeler geri gelir.

Phenoma

80+ Silver
Çok önceleri ben de bıraktım ama haftada bir giriyorsun yine de tam bırakılmıyor. Hala giriyorum haftada bir.

BeKo'O

80+ Silver
Çok önceleri ben de bıraktım ama haftada bir giriyorsun yine de tam bırakılmıyor. Hala giriyorum haftada bir.
Kanka o zamanlar aktiftim sabah/akşam forumdaydım günde 10'larca mesaj felan, sonra okul mokul girdi moralim de yerinde değildi bir kaç ay uzaklaştım şimdi ara ara bakınıyorum yardıma ihtiyacı olan oluyor cevap veriyorum, aktif halim bu bile değil günlerim çok bomboş geçiyor sıkıntıdan giriyom öyle nadiren işte yoksa bırakmamış olsam her konuda bi mesajım olurdu, forum kitlesi çok saçmalamaya başladı laf anlatamazsın sıkıntıdan giriyom yine arada, bir sürü rehber fikrim vardı da işte boş verdim sonradan

Phenoma

80+ Silver
Kanka o zamanlar aktiftim sabah/akşam forumdaydım günde 10'larca mesaj felan, sonra okul mokul girdi moralim de yerinde değildi bir kaç ay uzaklaştım şimdi ara ara bakınıyorum yardıma ihtiyacı olan oluyor cevap veriyorum, aktif halim bu bile değil günlerim çok bomboş geçiyor sıkıntıdan giriyom öyle nadiren işte yoksa bırakmamış olsam her konuda bi mesajım olurdu, forum kitlesi çok saçmalamaya başladı laf anlatamazsın sıkıntıdan giriyom yine arada, bir sürü rehber fikrim vardı da işte boş verdim sonradan
Katiliyorum. Önceleri çok aktifti forum zevkliydi. Şimdilerde baya sakın buralar.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
o7 diyelim.