Neler Yeni

Forumun Cırkı Çıkıyor Farkında Mısınız?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Donanım Arşivi Forum benim uzun zamandır severek kullandığım çok faydasını gördüğüm güzel bir platform ve bu benim ilk forum deneyimim.

Çok üzülerek bildirmek zorundayım ki artık forum da çok fazla trol kullanıcı ve çok fazla trol konu mevcut
Burada yöneticilere modlara her hangi bir vurgu da bulunmuyorum, onların düşüncesini de anlıyorum insanların özgürce yazıp özgürce tartışabildiği bir yer oluşturmaya çalışıyorlar diğer forumların aksine kullanıcılara daha fazla özgürlük veriyorlar ama sizce de bunu bir nebze de olsa kısıtlamanın vakti gelmedi mi?

Eğer gerçekten açılan konuları takip ediyorsanız mutlaka görmüşsünüzdür ne kadar saçma mesajlar yazıldığını, yardım amaçlı değil de sadece mesaj sayısını artırmak için boş yorumlar yapıldığını, ve inanılmaz derece de boş konular açıp insanların trollendiğini mutlaka görmüşsünüzdür.
Zaten forumun yaş ortalaması epey düşük birde bu aklı pek selim olmayan arkadaşlarımızı çok fazla başı boş bırakınca normal olarak forum kirleniyor.
Çocuk parkı gibi forum 'hadi şu oyunu oynayalım' 'hadi tuttu tutmadı oynayalım' 'kız mevzusu var toplanın' 'kızla 1 sn göz göze geldim ne yapmalıyım' gibi daha sayamayacağım kadar çok fazla saçma, boş ve trol konu mevcut bunları sizde biliyorsunuz.

Lütfen gerekirse daha fazla mod atayın daha fazla denetim olsun, illa ki aklı başın da neyin ne olduğunu bilen tanıdığınız üyeler vardır forumda onlara yetki verin daha temiz daha faydalı bir platform oluşturalım.

@Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz