Neler Yeni

Forza Bağımlıları Yardımcı Olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
Bu aralar Forza Horizon 4 oynuyorum iyi kötü de arabalarım var fakat daha fazla almak istiyorum. Bu sebeple de para kasmanın kolay bir yolu var mı diye sormak istedim. Araba satarak falan para kasıldığını biliyorum fakat çok fazla değerli olan arabam olmadığı için benim için bir seçenek sayılmaz o yüzden nasıl para kasabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
Bu aralar Forza Horizon 4 oynuyorum iyi kötü de arabalarım var fakat daha fazla almak istiyorum. Bu sebeple de para kasmanın kolay bir yolu var mı diye sormak istedim. Araba satarak falan para kasıldığını biliyorum fakat çok fazla değerli olan arabam olmadığı için benim için bir seçenek sayılmaz o yüzden nasıl para kasabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
çarkları çevirdin mi? Ben biriken çarklarımın farkında değildim. Oradan baya bi para geldi. Sonra etkinlik yarışlarını yap, araba ödüllü. Onları da açık arttırmada sat. Bu ikisi en büyük para kaynağın.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,445
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Ben arabaları genelde müzayededen alıyodum uğraştırıcı biraz ama en ucuz yolu

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bazı oyuncular tarafından yapılmış mapler var afk bırakıyorsun ya da sadece gaza basıyorsun (Onu makroyla da ayarlarsın yani afk bırakmakla aynı) 10-15dk sürüyor sonunda iyi de para alıyorsun ama tabi yine ferrari 599x evo gibi pahalı arabaları almak o yöntemle çok zor. Ben direk hile yaptım oyunu çevrimdışı moda aldığın için banlanma ihtimaline olmuyordu ama o hile kaldı mı bilmiyorum 1 yıldan fazla oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çarkları çevirdin mi? Ben biriken çarklarımın farkında değildim. Oradan baya bi para geldi. Sonra etkinlik yarışlarını yap, araba ödüllü. Onları da açık arttırmada sat. Bu ikisi en büyük para kaynağın.
Evet hepsini çeviriyorum. Etkinlik yarışları yapmaya dikkat edeceğim teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı oyuncular tarafından yapılmış mapler var afk bırakıyorsun ya da sadece gaza basıyorsun (Onu makroyla da ayarlarsın yani afk bırakmakla aynı) 10-15dk sürüyor sonunda iyi de para alıyorsun ama tabi yine ferrari 599x evo gibi pahalı arabaları almak o yöntemle çok zor. Ben direk hile yaptım oyunu çevrimdışı moda aldığın için banlanma ihtimaline olmuyordu ama o hile kaldı mı bilmiyorum 1 yıldan fazla oluyor.
Hileye çok sıcak bakmıyorum. Aşırı pahalı arabalarda gözüm yok ama iyi kötü düzenli bir şekilde kasmak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben arabaları genelde müzayededen alıyodum uğraştırıcı biraz ama en ucuz yolu
Ben de öyle yapıyorum hocam internette snipelamaktan bahsediliyor o da para getiriyor sanırım baya.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Arabaların sound'u hep aynı geliyor nasıl oynuyorsunuz forzayı ya .d Bende ultimate'i var birde pişman oldum aldığım için

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
Arabaların sound'u hep aynı geliyor nasıl oynuyorsunuz forzayı ya .d Bende ultimate'i var birde pişman oldum aldığım için
Hocam arabalara fazlasıyla ilgi duyuyorum bir de 3 4 kişi oynuyoruz sıkmıyor :)

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
Gameplayine lafım yok soundları hep aynı arabaların ondan soruyorum yoksa tabi kötü oyun değil :)
Beni çok rahatsız etmiyor açıkçası çok da fazla bu kalitede oyun olmadığı için (araba oyunlarından bahsediyorum) sıkmıyor dediğim gibi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Kankam Formula Drift araçlarının ustalık puanı sayfasını fulledikten sonra onlarla ustalık puanı kasın ve kullanmadığınız arablardaki şans çarklarını açın

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
Kankam Formula Drift araçlarının ustalık puanı sayfasını fulledikten sonra onlarla ustalık puanı kasın ve kullanmadığınız arablardaki şans çarklarını açın
Hocam Formula Drift araçları hangileri oluyor o kadar iyi bilmiyorum da

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular