Neler Yeni

🔥İndirim Forza Horizon 5 239₺

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ama işte gamepass de sadece forza yok birsuru oyuna 30 TL'ye erişiyorsun
7 aydır Forza oynuyorum ve hala daha yıllarca oynayabilirim. GamePass'de ki diğer oyunlara da ihtiyacım yok. Sence GamePass mantıklı mı bu durumda?

Premium alırsan bir çok içeriğe sahip olursun, oyuna üç sıfır önden başlarsın.
Gamepass'e de para verilip durulmaz evet. Oyunu 7 aydır oynuyorum hala oynayasım var, iyi ki de almışım.
Oyunu gamepassten oynuyorum birazcık geliştim ama alıcam acaba yaz indirimini mi beklesem bunu mu alsam? Steam iade nasıl işliyordu?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Oyunu gamepassten oynuyorum birazcık geliştim ama alıcam acaba yaz indirimini mi beklesem bunu mu alsam? Steam iade nasıl işliyordu?
Yaz indiriminde de aynı fiyatta olur büyük ihtimal. Daha da inmez. Bu zaten bayağı inmiş hâli. Steam'de bir oyunu iade etmek istiyorsan oynama süren 2 saati geçmeyecek ve oyunu alman 2 haftayı geçmeyecek.

Yaz indiriminde de aynı fiyatta olur büyük ihtimal. Daha da inmez. Bu zaten bayağı inmiş hâli. Steam'de bir oyunu iade etmek istiyorsan oynama süren 2 saati geçmeyecek ve oyunu alman 2 haftayı geçmeyecek.
Umarım daha fazla düşmez karne günü alıcam gibi

Eclipse

80+ Bronze
Bunun 6sı çıkağı için gamepassden oynamak daha mantıklı.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Bunun 6sı çıkağı için gamepassden oynamak daha mantıklı.
Mantığa bak, oyun daha çıkalı yarım yıl olmuş. 6. oyunun çıkmasına daha belki 4-5 yıl var. O zaman 7'de çıkacak hiç alma böyle sonsuza kadar.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

Eclipse

80+ Bronze
Mantığa bak, oyun daha çıkalı yarım yıl olmuş. 6. oyunun çıkmasına daha belki 4-5 yıl var. O zaman 7'de çıkacak hiç alma böyle sonsuza kadar.
Kiralığı olunca bir nebze mantıklı oluyor. Sana öyle gelmeyebilir. Ben kaç yılda bir çıktığını bilmiyorum. Beşincisi çıkan bir oyun, fiyatı ve gamepasste olup olmamasına göre değerlendiriyorum. Ama birisi çıkıp microsoftun oyununu microsoftun servisine güverenek 9.cusu çıkana kadar almayacağını söylese şaşırmazdım. Ha tüm bunların ötesinde, seveni vardır alır. Seversin, alırsın.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
7 aydır Forza oynuyorum ve hala daha yıllarca oynayabilirim. GamePass'de ki diğer oyunlara da ihtiyacım yok. Sence GamePass mantıklı mı bu durumda?
Bence değil zaten 7 ay oynsyisan daha da oynarsın en az 7*30 210 TL yapıyor zaten oyunun parası çıkıyor

Top Bottom