Neler Yeni

FPS için F/P Ucuz Mouse Pad Önerisi

KnightDavion

80+ Bronze
Bütçe
30
Merhaba,

CS:GO ve Valorant gibi oyunlar için; görüntüsünün hiç önemi olmayan, RGB'ye gerek olmayan, küçük boy, fiyatı minimize tutarak FPS oyunlarında bir eksiklik yaşatmayacak bir mouse pad almak istiyorum.

İnternet sitelerinde en ucuzdan en pahalıya doğru sıraladığımda birçok mouse pad var fakat atılan yorumların büyük bir kısmı çok eskilerden kalma. Kendim SteelSeries QCK Prism Cloth kullanıyorum ve evde 2 adet daha 20 TL'lik çakma Razer mouse pad var. Çakma Razer mouse pad ile SteelSeries QCK Prism Cloth'i aynı anda kullandığımda bariz bir kullanım farklı var oyunlarda.

Kardeşimin bilgisayarı için bu mouse padi alacağız. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sağlıcakla kalın.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,496
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samimi söylüyorum "Bu ürün orijinal mi?" diye soranlara gıcık olurum ama ilanı açınca içimden "Bu ürün orijinal mi?" diye sordum. Ön yargılarım ve ben...
Mesaj otomatik birleştirildi:

c0fc5dcb-8d43-4715-b7c7-a65d6db2a225.jpg

Bu mouse pad'in yüzeyi deliksiz gibi ya hani. Sanki bundan dolayı sensör daha iyi algılıyor. Ya da uyduruyor da olabilirim.
ebf5ce11-be96-4aab-a231-50cc8d5e8330.jpg

Bu çakma Razer mouse pad'in yüzeyi fotoğrafta belli oluyor mu bilmiyorum ama delikli gibi sanki. Sanki o delikli oluşu sensörü şaşırtıyor gibi. Razer Deathadder V2 ile 2 mouse pad'i test ettiğimde çok bariz bir inanılmaz fark var. @Harley Quinn❖

Almak istediğim mouse pad'in de yüzeyi tarif etmeye çalıştığım gibi deliksiz olsun istiyorum. Sanırım hali hazırda sizin attığınız mouse pad zaten istediğim gibi. Ama burada da şöyle bir ironi ortaya çıkıyor.

Bu mouse padi kardeşime alacağım. Onun çok az kullanılmış Logitech G102 mouse'unu satışa koydum. Yerine ona da Razer mouse aldım. Şimdi Logitech mouse'ı satıp Razer mouse alıp altına Logitech Mouse Pad alınca bir enteresan olacak sanki. :)

Son düzenleme:

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm konuyu özetleyince bütçeyi esnetebilirim hocam biraz.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Samimi söylüyorum "Bu ürün orijinal mi?" diye soranlara gıcık olurum ama ilanı açınca içimden "Bu ürün orijinal mi?" diye sordum. Ön yargılarım ve ben...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Bu mouse pad'in yüzeyi deliksiz gibi ya hani. Sanki bundan dolayı sensör daha iyi algılıyor. Ya da uyduruyor da olabilirim.
Alıntıyı görüntüle

Bu çakma Razer mouse pad'in yüzeyi fotoğrafta belli oluyor mu bilmiyorum ama delikli gibi sanki. Sanki o delikli oluşu sensörü şaşırtıyor gibi. Razer Deathadder V2 ile 2 mouse pad'i test ettiğimde çok bariz bir inanılmaz fark var. @Harley Quinn❖

Almak istediğim mouse pad'in de yüzeyi tarif etmeye çalıştığım gibi deliksiz olsun istiyorum. Sanırım hali hazırda sizin attığınız mouse pad zaten istediğim gibi. Ama burada da şöyle bir ironi ortaya çıkıyor.

Bu mouse padi kardeşime alacağım. Onun çok az kullanılmış Logitech G102 mouse'unu satışa koydum. Yerine ona da Razer mouse aldım. Şimdi Logitech mouse'ı satıp Razer mouse alıp altına Logitech Mouse Pad alınca bir enteresan olacak sanki. :)
Kısır döngü birkaç sene sonrada razer mouse satıp Logitech mouse alıp razer mousepad alırsın olur biter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,336
Üyeler
158,082
Son üye
osmanboga22