Neler Yeni

Öneri FTTH GPON altyapı için hangi İSS'yi tercih etmeliyim?

Maxius

80+
Evimde Türk Telekom'un GPON altyapısı var, gigabit internet kullanmak niyetindeyim ancak T.T'nin fiyatları fahiş; malum. Ankara'da yaşadığımı göz önünde bulundurarak, hangi İSS'yi tercih etmeliyim?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Evimde Türk Telekom'un GPON altyapısı var, gigabit internet kullanmak niyetindeyim ancak T.T'nin fiyatları fahiş; malum. Ankara'da yaşadığımı göz önünde bulundurarak, hangi İSS'yi tercih etmeliyim?
Bu soruyu ben de kendime sunuyorum. 1000 Mbit kullanıyorum ve TT taahhütüm 21 Eylül de bitecek. Aslında Millenicom istiyorum ama 100 den fazla vermiyor sanırım

eren28tr

80+ Gold
millenicom türk telekom fiber altyapısından 1000 mbps veriyor ama ne kadar iyi tartışılır gerçi fiberde çok sorun olmaz ping yüksek çıkar.

FurkanCag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Furkan Çağlayan
Abdullah Hacıgül Comnet e geçiş videosu var 1000 mbps izliyebilirsin

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
Hocam konuya biraz yersiz katılıcam ama hazır konusu açılmışken bende sormak istiyorum ben bursa Osmangazi'de oturuyorum Türk Telekom GPON altyapısı var ve Türk Telekom 200mbps kullanıyorum fakat 2 ay sonra taahhütüm bitecek ve farklı bir İSS'ye geçmeyi planlıyorum önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir İSS varmıdır.

Maxius

80+
Ben kullanıyorum ve memnunum. Uygunsa Turkcell'i de seçebilirsiniz.
İsmi lazım değil bir forumda böyle ah sansür vah sansür bir şeyler diyorlardı fakat ben TT'nin de aşağı yukarı aynı politikaları uyguladığını tahmin ediyorum, tabii kesin bir bilgim yok. Aile evi olduğundan TV+ da kullanıyor bizimkiler, öyleyse Superonline'dan devam da edebilirim gibi. Fakat bu sansür olaylarına tam bir mana veremedim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İsmi lazım değil bir forumda böyle ah sansür vah sansür bir şeyler diyorlardı fakat ben TT'nin de aşağı yukarı aynı politikaları uyguladığını tahmin ediyorum, tabii kesin bir bilgim yok. Aile evi olduğundan TV+ da kullanıyor bizimkiler, öyleyse Superonline'dan devam da edebilirim gibi. Fakat bu sansür olaylarına tam bir mana veremedim.
İyidir bence. GPON varsa stabil güzel bağlantı veriyor yıllarca kullandım.

Şu kampanyaya göz atılabilir ucuza geliyor.

Top Bottom