Neler Yeni

Öneri FTTH GPON altyapı için hangi İSS'yi tercih etmeliyim?

Maxius

80+
İyidir bence. GPON varsa stabil güzel bağlantı veriyor yıllarca kullandım.

Şu kampanyaya göz atılabilir ucuza geliyor.
Hocam kampanya yeni bireysel üyeler içinmiş, evde hâlihazırda SOL olduğundan bize uygulanmaz diye tahmin ediyorum. Zaten çok önemli değil bunlar, daha önemlisi benim için stabilite. Yine SOL de gigabit veriyor, GPON olsa gerek. Şu an Superonline'a sıcak bakıyorum gibi.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,287
İsim
Semih Boran
İsmi lazım değil bir forumda böyle ah sansür vah sansür bir şeyler diyorlardı fakat ben TT'nin de aşağı yukarı aynı politikaları uyguladığını tahmin ediyorum, tabii kesin bir bilgim yok. Aile evi olduğundan TV+ da kullanıyor bizimkiler, öyleyse Superonline'dan devam da edebilirim gibi. Fakat bu sansür olaylarına tam bir mana veremedim.
2020'den beri mi ne satın aldığınız internet aboneliklerinde varsayılan olarak aile koruması açık geliyor. Onu kendinizin kapatması gerekiyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam kampanya yeni bireysel üyeler içinmiş, evde hâlihazırda SOL olduğundan bize uygulanmaz diye tahmin ediyorum. Zaten çok önemli değil bunlar, daha önemlisi benim için stabilite. Yine SOL de gigabit veriyor, GPON olsa gerek. Şu an Superonline'a sıcak bakıyorum gibi.
Şuan size iyi fiyat veriliyorsa devam edilebilir o zaman. Veya taahhüt bittiyse ve fiyat pahalı ise iptal ettirin ailedeki başka biri üzerinden yine başvurun yeni müşteri olarak o tarifeyi alırsınız böyle 😀

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Emre siyah
oyun için pingler onemliyse turknet sol ttnet değilse comnet gibirnet netbone gibi firmalar tercih edilebilir

Maxius

80+
2020'den beri mi ne satın aldığınız internet aboneliklerinde varsayılan olarak aile koruması açık geliyor. Onu kendinizin kapatması gerekiyor.
Yok yok, bunun dışında arkadan uygulanan bir ton kısıtlama-sansür olduğu söyleniyor. Pinglerin de etkilendiği falan deniyor ancak çok emin olamadım. Superonline'ın 50 Mbps paketini kullanıyorum, modemden kaynaklı olduğunu sandığım takılma/ping sorunlarım var çünkü yan odada gayet iyi çekiyor. Sinyal güçlendiriciyle halledilebilecek şeyler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan size iyi fiyat veriliyorsa devam edilebilir o zaman. Veya taahhüt bittiyse ve fiyat pahalı ise iptal ettirin ailedeki başka biri üzerinden yine başvurun yeni müşteri olarak o tarifeyi alırsınız böyle 😀
Güzel taktikmiş, denenebilir :D

YazılımKafa

80+ Silver
Evimde Türk Telekom'un GPON altyapısı var, gigabit internet kullanmak niyetindeyim ancak T.T'nin fiyatları fahiş; malum. Ankara'da yaşadığımı göz önünde bulundurarak, hangi İSS'yi tercih etmeliyim?
Bu soruyu ben de kendime sunuyorum. 1000 Mbit kullanıyorum ve TT taahhütüm 21 Eylül de bitecek. Aslında Millenicom istiyorum ama 100 den fazla vermiyor sanırım
Kablonet. Tt altyapısınıda kullanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,223
Üyeler
151,520
Son üye
md66
Top Bottom