Neler Yeni

FURYLEVELIN YENİ 3395 İDDALI MOUSE`U Bu Fiyata Bu Mouse ?

Cedrico

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan Akbulut
Valorant cs go gibi oyunlarda en iyi performansı veren mouse ve klavye önerisi verebilecek parasal yönden düşünmeyin arkadaşlar sizler önerinizi yapabilirsiniz tavsiyeleriniz önemlidir çekinmeyiniz herkese iyi günler dilerim.

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
Valorant cs go gibi oyunlarda en iyi performansı veren mouse ve klavye önerisi verebilecek parasal yönden düşünmeyin arkadaşlar sizler önerinizi yapabilirsiniz tavsiyeleriniz önemlidir çekinmeyiniz herkese iyi günler dilerim.
bütçen yetiyorsa mouse olarak bunu tercih edebilirsin, klavye olarakta fizz se modeline.

heroway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Sayık
Arkadaşlar bu mouse hangi mouse nin shapesinden esinlenmiş? GPX - lamzu maya tarzında mı yoksa sora v2 - vxe r1 pro tarzında mı yardımcı olur musunuz

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Arkadaşlar bu mouse hangi mouse nin shapesinden esinlenmiş? GPX - lamzu maya tarzında mı yoksa sora v2 - vxe r1 pro tarzında mı yardımcı olur musunuz
çoğu kişi gpx diyor

ekhasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hasan Hüseyin Ekici
Genelde furyleveli yapan bu arkadaş artısını eksisini söylüyor ben çünkü diğer ürünlerini aldım kullandım. hatta artılarına pek değinmiypr bile değinmesi gereken artılarına. kağıt üstünde yazılan özellikleri gerçekten güzel, fiyatına göre çok çok güzel. Tam kullanıp alıp bir deneyeceğiz. diğer özellikle kendi yapmış olduğu ürünlerde fiyatına göre hayal kırıklığına uğratmadı gayet de iyi çıkmıştı bakalım bu ne olacak deneyeceğiz

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Genelde furyleveli yapan bu arkadaş artısını eksisini söylüyor ben çünkü diğer ürünlerini aldım kullandım. hatta artılarına pek değinmiypr bile değinmesi gereken artılarına. kağıt üstünde yazılan özellikleri gerçekten güzel, fiyatına göre çok çok güzel. Tam kullanıp alıp bir deneyeceğiz. diğer özellikle kendi yapmış olduğu ürünlerde fiyatına göre hayal kırıklığına uğratmadı gayet de iyi çıkmıştı bakalım bu ne olacak deneyeceğiz
zaten bizden yorum almak için bize bırakıyor genel yorumu, kendisi ekledikleri özellikleri anlatıyor ve eksik özelliklerini en baştan söylüyor ki kullanıcı ürünü aldıktan sonra mağdur olup iade ettiğinde hem kendi zarara uğruyor hemde kullanıcı kötü yorum yapıyor, şimdiden hayırlı olsun.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
efe can
Hocamlar VGN Gamepower X3 Mu yoksa bu mouse mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,366
İsim
Diyarhan
Mor ürünlerden çıkarırsa 150tl lik kupon ile ucuza alırız. Ayrıca keşke nordik MCU olsaydı. Mechaneke M7 Pro da 1150tl

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler

troymeg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
buğra mustafa erkan
Arkadaslar bu mouse mi yoksa VGN F1 Pro Max mi?

Top Bottom