Neler Yeni

❌İndirim Bitti! G.alya GA-5301 Mekanik Klavye 309 TL

Checkmate

80+ Silver
Hocam bunlarda çok ofis işine kaçıyor ışık takıntım yok ama göze hoş gelmiyor.
Doğru hocam düşününce mekanik daha iyi olur oyun için, aslında bunu alıp bozulan switchleri de kailh, gateron, huano gibi markalardan switchleri aliexpressden getirtip lehimlenirse baya iyi klavye olur ucuza on numara klavye olmuş olur.

yaman..k

80+ Bronze
Doğru hocam düşününce mekanik daha iyi olur oyun için, aslında bunu alıp bozulan switchleri de kailh, gateron, huano gibi markalardan switchleri aliexpressden getirtip lehimlenirse baya iyi klavye olur ucuza on numara klavye olmuş olur.
Şuan mucai 61 kullanıyorum gayet güzel klavye fakat L tuşunda temassızlık var sert basmak gerekebilliyor.

yaman..k

80+ Bronze
Kargoya verilmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
Hocam klavye geldi üründen aşırı derecede yay sesi geliyor
yani 2-3 saat kullanımda baş ağrıtır sesten diyorsunuz. bakalım henüz gelmedi sese göre bir çaresine bakacağız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yay sesi çok fena ayrıca ışık modları rezalet. 200 liraya değer tabi gene
yay sesinin bu kadar sorun olacağını tahmin etmiyordum. ışık modu zaten hiç beklenti oluşturmuyordu yorumlardan okuduğum kadarıyla.

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Özdemir
yani 2-3 saat kullanımda baş ağrıtır sesten diyorsunuz. bakalım henüz gelmedi sese göre bir çaresine bakacağız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yay sesinin bu kadar sorun olacağını tahmin etmiyordum. ışık modu zaten hiç beklenti oluşturmuyordu yorumlardan okuduğum kadarıyla.
Hocam sesi 200tl lik bir klavye gibi işte

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
ben beğendim açıkcası

ilk defa mekanik klavye kullanıyorum ama buna rağmen çok da abartı değil sesi

bu fiyata göre performansı 8/10-9/10 verilir

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Ürün harika geldi kesinlikle öneriyorum, 1 gün içerisinde aşırı hızlı geldi tüm tuşları aktif hiç bir sorunu yok çok uygun fiyata harika kalite. Paylaşım için teşekkür ederim 🤩
1000030818.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
Ürün harika geldi kesinlikle öneriyorum, 1 gün içerisinde aşırı hızlı geldi tüm tuşları aktif hiç bir sorunu yok çok uygun fiyata harika kalite. Paylaşım için teşekkür ederim 🤩
Alıntıyı görüntüle
ne demek hocam bizi en azından 2 sene götürür gibi. başka bir forumda kullanan birisi yazmıştı üstündeki yazılar silinmiyor hatta üstüne çay döktüm hala sıkıntısız diye. hani marka dediğimiz ürünler de aşağı yukarı aynı malzemeden oluşmakta sadece üstüne basılan damga farklı. türkçe klavye olması da çok büyük artı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,070
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom