Neler Yeni

Yardım G24F-2 Monitör alınır mı?

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
niye bukadar yandınki sen kardeşim ölü piksel her monitörde çıkabilir çıkarsada iade veya değişim hakkını kullanırsın bukadar basit kronik dediğiniz olayda ilk versiyonda mevcut
olum siz şaka mısınız? burda yanan ben değil diğer eleman. Ayrıca bu monitörde KRONİK KRONİK KRONİK şurda kaç kişi bu monitöre KRONİK dedi.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
olum siz şaka mısınız? burda yanan ben değil diğer eleman. Ayrıca bu monitörde KRONİK KRONİK KRONİK şurda kaç kişi bu monitöre KRONİK dedi.
Ben niye yanayım kardeşim sana kronik sorunu yok her monitörde ölü piksel çıkıyor bunda kronik seviyede bir sıkıntı yok diyoruz bana hala şans faktöründen bahsediyorsun başına geldi diye kronik olmak zorunda değil bir de bana yaş konusunu falan açıyorsun karşımda olsan bu konuya 2 paragraf konuşamazdın bebe gece gece sinir ettin beni

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Özcan Karakaya
valla yorumlar üzerine konuşacak olursak çoğu kişi memnun ve bu fiyat bandında bu monitörü öneriyor bu fiyata bu özellikleri sunan monitörede pahalı diyorsunuz monitör sipariş verdim daha kullanma fırsatım olmadı ama kronik olmayan ürüne kronik diyemezsiniz tüm forumlarda yazıyor

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ben niye yanayım kardeşim sana kronik sorunu yok her monitörde ölü piksel çıkıyor bunda kronik seviyede bir sıkıntı yok diyoruz bana hala şans faktöründen bahsediyorsun başına geldi diye kronik olmak zorunda değil bir de bana yaş konusunu falan açıyorsun karşımda olsan bu konuya 2 paragraf konuşamazdın bebe gece gece sinir ettin beni
Vallahi anlama kıtlığın var okuduğunu da anlamıyor yazık cidden. Tamam, haklısın cano 😗

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Vallahi anlama kıtlığın var okuduğunu da anlamıyor yazık cidden. Tamam, haklısın cano 😗
Tamam pehlivan yav valla anlama kıtlığım var benim ya git işine benden bulma kimden buluyosan bul ama ufaklığı merak ediyorsan hala özelden yazabilirsin yine

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Uygunsuz davranış
Tamam pehlivan yav valla anlama kıtlığım var benim ya git işine benden bulma kimden buluyosan bul ama ufaklığı merak ediyorsan hala özelden yazabilirsin yine
atsana bi ufaklığı cidden gram adamlığın varsa atarsın. Ufak beynin anca buna çalışıyor. Gece gece sinirden uyutmadın. Gigabyte gelip bu model kronik desen onlara bile karşı çıkarsın ne bu fanboyluk? monitör sana sorunsuz geldi diye bu monitörü sorunsuz yapmaz, bunu ufak beynine sok.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
atsana bi ufaklığı cidden gram adamlığın varsa atarsın. Ufak beynin anca buna çalışıyor. Gece gece sinirden uyutmadın. Gigabyte gelip bu model kronik desen onlara bile karşı çıkarsın ne bu fanboyluk? monitör sana sorunsuz geldi diye bu monitörü sorunsuz yapmaz, bunu ufak beynine sok.
Güzelim bak şimdi ilk önce sen beni yaşın ufak deyip kışkırtıyorsun sonra ben bir şey deyince sıkıntılı olan ben oluyorum. Bir şey kronikse bütün modellerde aynısı olur aynı yerde olur aynı sorun olur tamam mı? Ben dahil birkaç arkadaşım da 3400 lirayken mi ne beraber almıştık hiçbirinde sorun çıkmadı anlamadım şimdi senin tabirinle hepimiz şanslı mıyız? Kronik sorun olsa 3 kişiden en azından (aslında 3 ama neyse) 1 tanesinde sıkıntı çıkardı ama olmadı yani kronik sorun yok bu modelde. Utanmadan rezillik çıkartıp yazıları da rapor ediyorsun adamlığına yazık yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana hemen kronik sorunlu bi örnek monitör atayım
Samsung Odyssey G3

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Güzelim bak şimdi ilk önce sen beni yaşın ufak deyip kışkırtıyorsun sonra ben bir şey deyince sıkıntılı olan ben oluyorum. Bir şey kronikse bütün modellerde aynısı olur aynı yerde olur aynı sorun olur tamam mı? Ben dahil birkaç arkadaşım da 3400 lirayken mi ne beraber almıştık hiçbirinde sorun çıkmadı anlamadım şimdi senin tabirinle hepimiz şanslı mıyız? Kronik sorun olsa 3 kişiden en azından (aslında 3 ama neyse) 1 tanesinde sıkıntı çıkardı ama olmadı yani kronik sorun yok bu modelde. Utanmadan rezillik çıkartıp yazıları da rapor ediyorsun adamlığına yazık yani

Sana hemen kronik sorunlu bi örnek monitör atayım
Samsung Odyssey G3
ya tamam kardo haklısın sus artık dicem de cezayı yemişsin AĞIDNDMXLSŞSPDKF

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
İsmi ismi.
ya tamam kardo haklısın sus artık dicem de cezayı yemişsin AĞIDNDMXLSŞSPDKF
Beni yaşımdan küçümseyip yüksekten bakan bir insana iyi dayanmışsın gece gece.

Kendisinin yaşı da 14 falandır herhalde

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
bugün forumda açılan bir konuya denk geldim ve Viewsonic VX2428 almaktan vazgeçtim ve aynı konunun içinde bu monitörü fark ettim yorumlarını okudugumda 4K 60 FPS Destekledigini fark ettim ve beni çok cezveti sizce alınır mı? aynı fiyatta daha iyisi varmı şimdiden teşekkürler.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
msi dahamı iyi
gigabyte yazılımı çok sıkıntılı msi da bulunan ipp değeri gigabyteye göre daha yüksek renk gamaları ws daha canlı daha berrak ayrıca 8 bit .gigabyte 6+2 frc ile 8 bit yapıyor böyle olunca renk kaymaları meydana geliyor. siz ona göre karşılaştırın gözünüze hangisi hoş geliyorsa onu tercih edin ama ben olsam msi alırdım renk gamasından ötürü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,372
Üyeler
147,343
Son üye
atardamarim
Top Bottom