Neler Yeni

GameGaraj PSU kullanan varmı?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
GP 550 modelini kullanıyorum sorun yaşamadım herhangi ufak bir sorun bile.
Sorun yaşayan da şuana kadar 1 kişi gördüm onun da zaten game garaj direk değişimini yapmıştı forumda konu açmıştı çok iyi hatırlıyorum.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Vayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Uğurcan Demirci
Almaya karar verdim ama yükseltme falan yapacaksam mecburen PSU'yu da değiştirmem gerek.

BugraSamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra Samet

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Detaylı bilgiler için bakabilirsiniz hocam.
Evet, o yazıyı okudum, yine de paylaştığınız için teşekkür ederim. Grup düzenlemesi kabak gibi duruyor zaten orada. Kapasitörler bütçe aralığında, vasat.

Üstteki mesajlardan birinde aynı gün değişimi yapıldı diyen kişi sağlam sallıyor yalnız, ona 10(on) defa attığım konu linkini hiç okumayıp sonra konu sahibinin arkasından ağlamıştı.

Hatta bir köşeye kaydetmiştim, atayım.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Söylüyorum. PSU değiştirme imkanı olan değiştirsin ama bütçe çok düşükse alın. Fazla uzatmaya gerek yok zaten olay bas baya ortada. Değiştirilecekse Zalman'ın bazı modelleri ve FSP'nin bazı modelleri var onlarla yapın onlar F/P oluyor.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Ama bir yandan da şunu söyleyeyim, firma Eksa bilişim, güvenilir bir firma, müşteri hizmetleri iyi durumda, bir sorun yaşasanız bile ilgili davranıyorlar.

Vayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Uğurcan Demirci
Vazgeçtim almayacağım.. İleride sorun yapmayacak bir PSU lazım FSP HV PRO 550W +80 alacağım.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Evet, o yazıyı okudum, yine de paylaştığınız için teşekkür ederim. Grup düzenlemesi kabak gibi duruyor zaten orada. Kapasitörler bütçe aralığında, vasat.

Üstteki mesajlardan birinde aynı gün değişimi yapıldı diyen kişi sağlam sallıyor yalnız, ona 10(on) defa attığım konu linkini hiç okumayıp sonra konu sahibinin arkasından ağlamıştı.

Hatta bir köşeye kaydetmiştim, atayım.
Ben üstteki alttaki diye hitap etmem, habar arkadaşımız bahsettiğim kişiyle alakasız bir kişiden bahsetmiş bu bir,
İkincisi ben bu konuya yazdım, ve arkadaş herhangi bir mesaj foto hiçbirşey göndermedi.
Bir daha söylüyorum ben o arkadaşı forumdan birinin açtığı yan hesap diye düşünüyorum.

Top Bottom