Neler Yeni

Gamepower Klavye Neden Alınmaz?

robin

80+ Silver
Gamepower klavyeler kronik sorunludur. Bazı yorumlar;

Ürünüm kargodan geldi ürünü kullanmaya başladığım 2. Günden itibaren w tuşu arada bir basmamazlık yapıyor ve ithalatçı firma hiç ilgilenmiyor. Gamepower pişmanlıktır.

-Şikayetvar

Gamepower'ı tercih ettiğim için çok pişmanım. Gamepower Saber RGB Outemu Red Switch USB Mekanik Gaming Klavye satın aldım. İki ay geçmeden birden fazla tuşunda basmama sorunu olmaya başladı özellikle w, a, s, d gibi tuşlarda. İki kez garantiye yolladım uzun süre klavyesiz kaldım geri geldi ama sorunlar hala devam ediyordu. 100 TL'lik klavye daha istikrarlı çalışıyor. Kalitesiz ürün.

-Şikayetvar

Gamepower markasının warlock isimli klavyesini aldım ilk 2 hafta sorun yoktu sonra space tuşu basmamaya başladı. 1, 2 ay kullandım sonra Gamepower markasının calypso adlı klavyesini aldım 3, 4 ay kullandım bunu da sonra tuş sorunları başladı space tuşu ara sıra basmamaya başladı

-Şikayetvar

klavyeleri kaliteli değil. daha bir hafta olmadan sık kullanılan tuşlar düzgün basmamaya başladı.

-Ekşisözlük

Daha size yüzlerce yorum gösterebilirim. Klavyeyi aldıktan sonra kullanamayacaksak RGB'nin, switchin ne önemi var?

UchihaKisame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Ahmet ÇETİN
Hocam bu elektrınik şans işi ya hani ben de gamepower warlock mavi switch klavye var 2 senedir tık demedi ama kimisine kötüsü geliyor bu özellikle gamepower ve jamesDonkey de çok oluyor ben de gaming gecesinden JD712 aldım kronik sorunlu dip sesi var ve alanların çoğunda da varmış :(

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Haklısın ama bir çok üründe benzer şikayetler var 100 kişiden kaçi mutlu ona bakmak lazim

tutturudun

80+ Bronze
şöyle ki: ürünün markası gamepower gibi rezalet sorunlu ürünler çıkaran bir çin firması olsa da yüksek fiyatlı ürünlerini rahatlıkla alabilirsiniz ama düşük fiyatlı ürünlerini almanızı pek tavsiye etmem

robin

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
F/P kardeşim, olsun o kadar.
Olsun o kadar ne ya? Senin gibiler yüzünden tabi sektör gelişmez. Ben niye yazı yazabilmek için bir tuşa 5 kere basayım? 300TL VERDİM. Olacak o kadar mı denir bu olaya? F/P diyorsun, performansı göremiyoruz.

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Olsun o kadar ne ya? Senin gibiler yüzünden tabi sektör gelişmez. Ben niye yazı yazabilmek için bir tuşa 5 kere basayım? 300TL VERDİM. Olacak o kadar mı denir bu olaya? F/P diyorsun, performansı göremiyoruz.
Evet robin'den beklendik bir hareket, yaptığım ironiyi anlamıyor...

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
arkadaşım 3 aydır gamepower calypso kullanıyor
ve gamepower monitör herhangi bir sıkıntı yok
kimsenin klavyeye 1000tl verecek bütçesi yok alan alsın

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
https://www.sikayetvar.com/steelseries/steelseries-apex-7-tus-problemi
en baba markalarda bile böyle sorunlar gelebiliyor sorunlu ürünler tespit edildiğinde alınmamalı ama markayi zan altında bırakmak pek doğru değil bir çok kullanan sorunu olmayan bildiğimden söylüyorum.
zaten en iyilerde çıkmayacak diye bir şey yok ama şöyle anlatayım

mesela 300 TL bandında
g213 ün bozulma ihtimali %10 atıyorum
ogre nin bozulma ihtimali %70
f/p klavyeler mi evet
ama riskliler
garantici insanların tercihi genelde bu yüzden kalitesiz mekanik yerine kaliteli mebran oluyor

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
kardeşim bilip bilmeden konusma al bakiyim gamepower calypso optik switchli hic bi sorunu yok klavyenin

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Bu yazdıkların şakaydı değil mi?

Top Bottom