Neler Yeni

Yardım GamePower Ogre RGB 2021

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Gülmarul
Instagram
mhmd.glmrl
Discord
Roselettuce #2341
Bütçe
300
Herkese merhaba. Öncelikle bununla ilgili bir post Facebook grubunda açtım fakat çok yardımcı olmadılar orada. Yaklaşık 6 yıldır kullandığım Rampage Kb-R01 klavyem bozulmaya başladı. Bunum üzerine yeni klavye arayışına girdim. Klavyeden gayet memnunum fakat mekanik klavye hissiyatını tatmak istiyorum. Maksimum 300₺'ye kadar olan bütçeme en uygun model Ogre RGB Kırmızı Anahtar oldu. Fakat çoğu forum sitelerinde klavyenin kronik sorunlu olduğu yazıyor. Bazı konularda ise 2021 sonrası üretilen Ogre'lerin sorunun giderilebilmiş olduğu yazıyordu. Sadede gelecek olursak Ogre RGB alınır mı, eğer cevabınız hayır ise (kırmızı anahtar olması önemli) önerilerinizi bekliyorum.

İyi günler dilerim <3

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Herkese merhaba. Öncelikle bununla ilgili bir post Facebook grubunda açtım fakat çok yardımcı olmadılar orada. Yaklaşık 6 yıldır kullandığım Rampage Kb-R01 klavyem bozulmaya başladı. Bunum üzerine yeni klavye arayışına girdim. Klavyeden gayet memnunum fakat mekanik klavye hissiyatını tatmak istiyorum. Maksimum 300₺'ye kadar olan bütçeme en uygun model Ogre RGB Kırmızı Anahtar oldu. Fakat çoğu forum sitelerinde klavyenin kronik sorunlu olduğu yazıyor. Bazı konularda ise 2021 sonrası üretilen Ogre'lerin sorunun giderilebilmiş olduğu yazıyordu. Sadede gelecek olursak Ogre RGB alınır mı, eğer cevabınız hayır ise (kırmızı anahtar olması önemli) önerilerinizi bekliyorum.

İyi günler dilerim <3
Yeni üretim Gamepower'lar kronik sorunlu. Bir süre sonra tuşlar basmamaya başlıyor ve garantiye gitse de çözülmüyor.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
. .

İyi günler dilerim <3
KBR 01 kaç tl aldın?

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Sorun yaşayanlar var,sorun yaşamayanlarda var bende ogre almayı düşünüyordum ama açıkçası biraz korktum ve pusat k3 pro almaya karar verdim.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gamepowerlar kronik sorunlu maalesef.
300TL ye sana daha iyi klavyeler önereceklerdir.

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk

İyi günler dilerim <3
Teknoloji şans işide diyebiliriz. Ben aldım fakat bir sorun çıkmadı daha.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Gülmarul
Instagram
mhmd.glmrl
Discord
Roselettuce #2341
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Gamepowerlar kronik sorunlu maalesef.
300TL ye sana daha iyi klavyeler önereceklerdir.
:D Red switch 300₺ klavye yok ama sen yinede iyi bilirsin. Yani ben konu açtım 0 öneri aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Gülmarul
Instagram
mhmd.glmrl
Discord
Roselettuce #2341
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D Red switch 300₺ klavye yok ama sen yinede iyi bilirsin. Yani ben konu açtım 0 öneri aldım
Maalesef bütçem bu kadar. Hepsiburada'da 4-5 tane model bulunuyor bu fiyata kadar. Onlar arasında bir seçim yapacağım muhtemelen..

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Maalesef bütçem bu kadar. Hepsiburada'da 4-5 tane model bulunuyor bu fiyata kadar. Onlar arasında bir seçim yapacağım muhtemelen..
Anlıyorum seni. Benimde bütçe o civarlarda ve red switch önerisi istediğimde minimum 400₺ öneriliyor. Benim gibi blue switch kullanamam diyorsanız logitech gibi kaliteli markalardan membrane klavye alın derim.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
. .
Bimeks'ten 50,01₺'ye almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar oldu alalı?
Ben carrefourdan 9 sene önce almıştım 8 sene kullandım değiştirdim (bozulmadı) 20tl civarı almıştım logitech g213 prodigy alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Emin Gülmarul
Instagram
mhmd.glmrl
Discord
Roselettuce #2341
Ben carrefourdan 9 sene önce almıştım 8 sene kullandım değiştirdim (bozulmadı) 20tl civarı almıştım logitech g213 prodigy alabilirsin
Gamepower Calypso hakkında ne düşünürsünüz? Optik mavi switch varmış. Sesi normalde bildiğimiz mavi switch gibi midir?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
. .
Gamepower Calypso hakkında ne düşünürsünüz? Optik mavi switch varmış. Sesi normalde bildiğimiz mavi switch gibi midir?
Hayır sessiz güzel bir klavye çok güzel bir klavye normal switchden daha az tepkime süresi var alabilirsin :) Abdullah abi incelemişti youtubedan bakabilirsin

Top Bottom