Neler Yeni

İnceleme Gamepower SABER RGB

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
valla 1 aylık ürün bende de w basmamaya başladı bazen basıp bazen basmıyor garantiye yolladım direk inşallah düzelir. S tuşunda da hafiften başlar gibi oldu bilmiyorum genelde mi problem var bana mı denk geldi acaba

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
valla 1 aylık ürün bende de w basmamaya başladı bazen basıp bazen basmıyor garantiye yolladım direk inşallah düzelir. S tuşunda da hafiften başlar gibi oldu bilmiyorum genelde mi problem var bana mı denk geldi acaba
Dostum okumadan yorum yapmasan daha iyi olur.
Aynı şey bende de oldu ve nasıl çözdüğümü yazdım.
Sadece sana denk gelmedi, 20 dakika ayırıp sorunu çözebilirdin belki.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
Dostum okumadan yorum yapmasan daha iyi olur.
Aynı şey bende de oldu ve nasıl çözdüğümü yazdım.
Sadece sana denk gelmedi, 20 dakika ayırıp sorunu çözebilirdin belki.
Dostum bilmeden sende sadece cevap yazmak için yazmasan iyi olur bu dediğini yapmadığımı nereden biliyorsun acaba ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dostum bilmeden sende sadece cevap yazmak için yazmasan iyi olur bu dediğini yapmadığımı nereden biliyorsun acaba ?
Biliyorum çünkü eğer okusaydın "genelde mi problem var bana mı denk geldi acaba" yazmazdın.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı

Çınar Yaşar

80+ Gold
Bende JD710 var Gamepower Luna da kullandım, JD710 herhangi bir ses açık değil iken ssssssss diye bir ses geliyor fakat ses açınca gidiyor o ses, Gamepower Luna'da öyle bir sorun görmedim, mouse olarak Rampage Sector var ele çok güzel oturuyor ve sensör çok iyi öneririm, klavye olarak Gamepower Ogre var "D" tuşu basmamaya başladı, ayrıca "Esc" ve "A" tuşu ta basmamaya başladı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,421
Üyeler
140,645
Son üye
Ataberk001
Top Bottom