Neler Yeni

Gamepower saber rgb.

MertSalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Salih Taşar
Bütçe
1600
gamepower saber rgb blue switch stokda yok 1 aydır bekliyorum nedenini bilen varmı eğer bidaha stoga gelmicekse onun gibi rgb ve blue switch klavye onerirmisiniz

Çıkalı 4 5 sene oldu artık stok gelmez. Ayrıca bu fiyatlar buna fazla almayı düşünüyorsanız 2. el bakabilirsiniz.

Peki senin önereceğin klavye varmı blue switch rgb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni yasadan sonra almak riskli. Tr de adam akıllı klavye de yok, hem mavi switch pek iyi değil. En iyi seçenek 30 euro altında ali expresten almak.

Son düzenleme:

MertSalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Salih Taşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni yasadan sonra almak riskli. Tr de adam akıllı klavye de yok, hem mavi switch pek iyi değil. En iyi seçenek 30 euro altında ali expresten almak.
Yeni yasa neyki abi son 1 aydir hangi klavyeye baksam stokda yok diyor neden suan gamepower ogre almayi düşünüyorum sizin linklerinize bakacağım şimdi

Yeni yasa neyki abi son 1 aydir hangi klavyeye baksam stokda yok diyor neden suan gamepower ogre almayi düşünüyorum sizin linklerinize bakacağım şimdi
30 euro üstüne ekstra vergi geldi, %30 dan %60 a çıkarıldı. (İptal de edilebilir). Çoğu gamepower nerdeyse aynı, calypso var fakat o da fazla pahalı. Bu tür klavyeler almaktansa daha küçük boyutta ki switchi değiştirilebilir klavyelere bakın. Ayrıca bende saber rgb var uzun süredir kullanmadığım için satsın diye babama vermiştim satmamış eğer isterseniz konuşabiliriz.

Top Bottom