Neler Yeni

Gamermarkt bana dava mı açacak?

emre6606

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre tunç
bu konuda bugün bende rahatsız edildim bi yardımcı olurmusunuz bilen eden var ise gamermarkt beni aradı sattıgınız hesabı geri almışsınız felan dedi dedim ben oyunu bırakmtım ne alması kanıt istedim kanıt bizde işlem mahkemeye uzarsa söyleriz biz budan görüyoruz size gösteremeyiz gibisinden bişiler söylediler sonra hesabı alan çocugun numarasını istedim onu bile vermediler bizle muhattap olucaksınız dediler hesabı 600e sattım işte neymiş cocuk para yatırmışmış 1000 tl geri ödeyecekmiim felan herşeyi geçtim hesap arkadaşımın hesabı ilk sahibi o çocuk yapmaz konuştumda neyse riota ticket atıp hesabı geri alacagımızı ve siteyle olan bbagımı bu noktadan itibaren kesecegimi söyledim dolandırıcı bunlar

trteemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
İbrahim Ermumcu
bu konuda bugün bende rahatsız edildim bi yardımcı olurmusunuz bilen eden var ise gamermarkt beni aradı sattıgınız hesabı geri almışsınız felan dedi dedim ben oyunu bırakmtım ne alması kanıt istedim kanıt bizde işlem mahkemeye uzarsa söyleriz biz budan görüyoruz size gösteremeyiz gibisinden bişiler söylediler sonra hesabı alan çocugun numarasını istedim onu bile vermediler bizle muhattap olucaksınız dediler hesabı 600e sattım işte neymiş cocuk para yatırmışmış 1000 TL geri ödeyecekmiim felan herşeyi geçtim hesap arkadaşımın hesabı ilk sahibi o çocuk yapmaz konuştumda neyse riota ticket atıp hesabı geri alacagımızı ve siteyle olan bbagımı bu noktadan itibaren kesecegimi söyledim dolandırıcı bunlar
itibar etmeyin avukat mesaj filan atacak hiç bir şey olmaz

kadir241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadir Atmaca
itibar etmeyin avukat mesaj filan atacak hiç bir şey olmaz
merhaba akrdeşim aynı konudan bende muzdaripim avukat dediğin gibi mesaj attı icra takibi vs diye bende aradım kouştum 330 tl ödeme çıkartıyor ödeme yapmazsanız ilerde 3 4k ödeme çıkar felan dedi snece ne yapayım şimdiden teşekkür ederim

emre6606

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre tunç
Ağa hesabı teslim ettim 3 gün önce bugün tekrar aldınız diyor kafayı yicem ticket atıp hesabı aldık teslim ettik 3 gün sonra attıkları mesaja bak ya

Ekler

• Screenshot_2021-09-07-12-44-10-432_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-09-07-12-44-10-432_com.whatsapp.jpg
    868.6 KB · Hit: 900

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi
Ağa hesabı teslim ettim 3 gün önce bugün tekrar aldınız diyor kafayı yicem ticket atıp hesabı aldık teslim ettik 3 gün sonra attıkları mesaja bak ya
Hesabı dedikleri gibi başka biri almış olabilir mi?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Dava açamaz

mesut3467

80+ Bronze
Bu gamemarkt ı kullanan var mı? Nasıl bir site dedikleri kadar büyük mü? Hesabı tekrar alıp parasını geri ödemelisin. Ne diye bu kadar uğraşıyorsunuz?

Hiç kurumsal bir firmaya benzemiyor. Sırf başımı ağrıtıyor diye bile gerir verirdim. Yasal hak hukuk boyutunda bir durum olduğunu sanmıyorum. Belli ki art niyet ile site yönetimine yakın birileri iş çeviriyor.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
İlanı koyarken illa ki site bişiler kabul ettirmiştir diye düşünüyorum [sözleşmeler vb.] ve o yüzden ilanların başına bir şey gelirse site ilanların sorumluluğu kendisi almıyor olabilir.

emre6606

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre tunç
Hesabı dedikleri gibi başka biri almış olabilir mi?
kanka imkansız ya hesabı aldık ticket ile teslim ettik 2 gün sonra tekrar aldınız diye ayak yaptılar dolandırıclar abi herkesin gözünü korkutup para istriyorlar örnek evriyim cxocuga 100 tl lik hesabı 160 ödücen 160 da avukat bedeli 150 de arabulkucu bedeli falan demişler
yalan dolan ya

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi
kanka imkansız ya hesabı aldık ticket ile teslim ettik 2 gün sonra tekrar aldınız diye ayak yaptılar dolandırıclar abi herkesin gözünü korkutup para istriyorlar örnek evriyim cxocuga 100 TL lik hesabı 160 ödücen 160 da avukat bedeli 150 de arabulkucu bedeli falan demişler
yalan dolan ya
Aynen resmen legal dolandırıcılık o.O2

beroo35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
berat bey
İyi günler 2 ay önce Gamermarkt üzerinden 280TL'ye bir Valorant hesabı satmıştım. Hesap benim değildi ben takas etmiştim ve şimdi hesap geri alınmış ve tarafıma WhatsApp aracılığıyla hesabın geri alındığı bildirildi. Yaşım 17 dava açarlarsa ödeyecek durumum yok lütfen bu konuda beni bilgilendirecek abilerim varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
kardesim bir sonuç varmı aynı durum benim başıma geldi

Top Bottom