Neler Yeni

Gamermarkt bana dava mı açacak?

kraldas13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
umut yasin
merhaba trteemo herhangi bir sıkıntı oldumu baya bi süre geçmiş üzerinden aynı sorun ben yaşıyorum şuan

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
merhaba trteemo herhangi bir sıkıntı oldumu baya bi süre geçmiş üzerinden aynı sorun ben yaşıyorum şuan
Oyun hesabı alımı-satımı legal olmadığı için kimse dava açamaz.

trteemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
İbrahim Ermumcu
evet arkadaşlar merhabalar tekrardan konuyu hortlatıyorum bugün itibariyle tekrardan bir mesaj geldi mesajın ekran görüntüsünü alta bırakıyorum. Bende bilen bir abiye sordum ve böyle cevap verdi. WhatsApp Image 2021-12-13 at 16.18.03.jpegInkedDesktop Screenshot 2021.12.13 - 17.15.12.66_LI.jpg
InkedDesktop Screenshot 2021.12.13 - 17.15.17.95_LI.jpg

berkay40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay
Noldu hocam aynı bela benim başımdada var benim sattıgım ilanı alan kişi başka birine satmış o alan kişide hesabi çaldırmış beni sorumlu tutuyolar dava açcaz diye

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Riot Games oyunlarında hesap devri, satışı gibi şeyler yasak. Buna aracılık eden bir sitenin dava açabileceğini sanmıyorum.
Bunun yanında suçun büyük bölümü oyuncularda. Kim kime dava açıyor bilmiyorum da RIOT LoL hesabı açarken uyarıyor. "RIOT politikaları diye tik ✅ koyup bu maddeyi arasına sıkıştırmamış adam sırf hesap satışı tiki koymuş.

ismailhg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail
Hocam benim sorun büyük gamermarketten birine valorant hesabı satıyorum 235tlye sonra sattıgım adam 329 TL'ye hesabı sattıgıni soyluyor ve bu hesabı arkadasimla kurduk bu satilan hesabı arkadaşım ticket atarak geri alıyor artı gamermarkte tekrar ilan koyuyor aynı hesabı ve bana bugun mesah geldi ya hesabı verin diyolar yada 834 tl geri odeme yapin diyolar ama hesabı arkadasım suresiz olara kilitledi ve otomatikmen para ödemem lazım ama bende öyle bi para yok napıcam dava açsalar bişey olurmu

majorw0w

80+ Silver
Hocam benim sorun büyük gamermarketten birine valorant hesabı satıyorum 235tlye sonra sattıgım adam 329 TL'ye hesabı sattıgıni soyluyor ve bu hesabı arkadasimla kurduk bu satilan hesabı arkadaşım ticket atarak geri alıyor artı gamermarkte tekrar ilan koyuyor aynı hesabı ve bana bugun mesah geldi ya hesabı verin diyolar yada 834 TL geri odeme yapin diyolar ama hesabı arkadasım suresiz olara kilitledi ve otomatikmen para ödemem lazım ama bende öyle bi para yok napıcam dava açsalar bişey olurmu
Yasal olmayan birşeyin davasını nasıl açıyorlar kullanıcı sözleşmesinde yapılamaz diyor. Senin sıkıntı baya büyük beraber kurmuşsun arkadaşının haberi yoktu veya para vermedin galiba başına dert almışsın.

ismailhg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail
Yasal olmayan birşeyin davasını nasıl açıyorlar kullanıcı sözleşmesinde yapılamaz diyor. Senin sıkıntı baya büyük beraber kurmuşsun arkadaşının haberi yoktu veya para vermedin galiba başına dert almışsın.
Yani dava açarlarmı açamazlarmı açarlarsa sıkıntı cıkarmı

Top Bottom