Neler Yeni

Gamermarkt bana dava mı açacak?

Karsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet
Hocam ne durumdasın aynı olay bende de var biligilendirirsen sevinirim eğer sana ulaşabileciğim bi yer olursa sevinirm özeleden konuşmak isterim

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
davan haıyrlı olsun gamermarkt benim arkadaşıma açmıştı aynı olay yzünden 15k ödedi
İllegal bir satıştan nasıl para alabiliyorlar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satış yaparken herhangi bir sözleşme mi mevcut ?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İyi günler 2 ay önce Gamermarkt üzerinden 280TL'ye bir Valorant hesabı satmıştım. Hesap benim değildi ben takas etmiştim ve şimdi hesap geri alınmış ve tarafıma WhatsApp aracılığıyla hesabın geri alındığı bildirildi. Yaşım 17 dava açarlarsa ödeyecek durumum yok lütfen bu konuda beni bilgilendirecek abilerim varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
Bu iş illegal bir işe'e giriyor ve bu site illegal sayılabilinilecke bir iş yapıyor riot tarafında.
Kısacana pek dava açılacağını sanmıyorum.
Ya anlamıyorum ibnsanlar bu mevlaları nasıl güvenerek veriyor?
280 TL az para değil ya birde hesap gidebilir yani ben bunu alanlara kızıyorum veya güvenip hesabını takas yapanlara.

Yok linçlemek için değil. Gerçekten böyle bir şey yapılabiliyor mu merak ettim. Ondan sormuştum
This Is Türkiye bro.
Cidden paralar da düşük değil 200-300 TL yani ayrıca bu hespalar güvensiz geri ilk satan geri alır basitçene.

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yok linçlemek için değil. Gerçekten böyle bir şey yapılabiliyor mu merak ettim. Ondan sormuştum
bence yapamazlar hesap satışı yasak zaten ozaman hesap satmasınlar legal bişey satsınlar

Bu iş illegal bir işe'e giriyor ve bu site illegal sayılabilinilecke bir iş yapıyor riot tarafında.
Kısacana pek dava açılacağını sanmıyorum.
Ya anlamıyorum ibnsanlar bu mevlaları nasıl güvenerek veriyor?
280 TL az para değil ya birde hesap gidebilir yani ben bunu alanlara kızıyorum veya güvenip hesabını takas yapanlara.

This Is Türkiye bro.
Cidden paralar da düşük değil 200-300 TL yani ayrıca bu hespalar güvensiz geri ilk satan geri alır basitçene.
diziceksin kendin kanki emeğinle diziceksin hesabı hesaptan soğuyosun hesapta çünkü başkasının emeği var ama kendin hesap açıp kendin oynayınca daha tatlı geliyo

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bence yapamazlar hesap satışı yasak zaten ozaman hesap satmasınlar legal bişey satsınlar

diziceksin kendin kanki emeğinle diziceksin hesabı hesaptan soğuyosun hesapta çünkü başkasının emeği var ama kendin hesap açıp kendin oynayınca daha tatlı geliyo
Ya bunlar yüksek mevlalar ve insnalar güvensiz ve illegal olan bir şeye bu parayı nasıl güvenerek veriyor ya?
Böyle enayi oldukça satan ve bunu geri alıp çalanda değil hata hata enayilik yapan adamda.

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ya bunlar yüksek mevlalar ve insnalar güvensiz ve illegal olan bir şeye bu parayı nasıl güvenerek veriyor ya?
Böyle enayi oldukça satan ve bunu geri alıp çalanda değil hata hata enayilik yapan adamda.
knka şimdi yalan yok bende valorant hesabı sattım ama kesinlikle geri almadım zaten valoyuda bıraktım

123kral14

80+ Silver
Bir şey olmaz senlik bir şey yok bende canım sıkıldığında random hesap alıyorum 3.5 tl ye bakıyorum ne var ne yok riot ticket atıyorum hesap benim falan diye öyle vakit geçiriyorum hiçbir sıkıntı yok

saka yapıyom karsim bi dıskı yapamazlar
Güzel şaka tam 4k cs envateri dizen adam şakası

Son düzenleme:

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bir şey olmaz senlik bir şey yok bende canım sıkıldığında random hesap alıyorum 3.5 TL ye bakıyorum ne var ne yok riot ticket atıyorum hesap benim falan diye öyle vakit geçiriyorum hiçbir sıkıntı yok

Güzel şaka tam 4k cs envateri dizen adam şakası
knka sende 4k envanterime taktın bi tık kıskandın gibi tüm cevap yazdıklarında nedense hepsinde 4k cs envanteri var :ROFLMAO:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,696
Üyeler
155,612
Son üye
tolgacengoo
Top Bottom