Neler Yeni

gamermarkt icra dava

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet
gamermarkt satmış olduğum hesabı geri aldınız diye mesaj gelmişti fakat ben almamıştım bende başkasından alıp satmıştım ve aldığım adam geri aldım diye bana mesaj atmıştı ve evime icra kağıdı geldi 6 ay önce bende itiraz ettim birkaç gün önce uyaptan mesaj geldi arabulucu atanmıştır diye aynı durumu yaşayan var mı varsa ne oldu yazabilir mi?

ErgünE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ergün Erenler
dava kısmında riot türkiye tanık gösterilirse verilerden bulunabilir diye tahmin ediyorum geçmiş olsun şimdiden

Zechion

80+ Silver
gamermarkt satmış olduğum hesabı geri aldınız diye mesaj gelmişti fakat ben almamıştım bende başkasından alıp satmıştım ve aldığım adam geri aldım diye bana mesaj atmıştı ve evime icra kağıdı geldi 6 ay önce bende itiraz ettim birkaç gün önce uyaptan mesaj geldi arabulucu atanmıştır diye aynı durumu yaşayan var mı varsa ne oldu yazabilir mi?
Arabulucu atanınca ne oluyor hocam? Dava iptal mi oluyor ?

wache2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Furkan
Riottan bilgiler istenirse ve şirket bilgileri vermeye yanaşır ise konu kısa sürede senden çıkacaktır. Fakat bu tarz davalar genelde uzaaar da uzar. Sen suçsuzsan senlik bir durum yaşanmaz gönlün rahat olsun. Ara bulucu para iadesi talep edecektir yüksek ihtimal öncelikli olarak. Kabul edersen sende dava direk düşer. Ha dersen ki yok para iadesi vermem hesabı neticede ben geri çekmedim. O vesileyle dava yine uzar. Ama hesabı satan kişi sen olduğun için muhattap dolayısıyla sensin. Hesabın ilk sahibine bir ulaşım sağlanamazsa senin üzerine kalma ihtimali var. Satarken hesabın ilk sahibi olmadığını ve herhangi bir olumsuz durumda senin muhattap alınmaman gerektiğini belirtmen gerekiyordu ki tahminimce bunu yapmadın. O yüzden birinci kişi olarak sen kabul ediliyorsun.

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
Nabtin kral bende bugün icra yedim 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,879
Üyeler
157,156
Son üye
RockNRogue
Top Bottom