Neler Yeni

Yardım Gamermarkt icra dosyası oluşturmuş

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Ergensin kanka galiba hayatında görmediğin kadar fazla insanla muhabbetim oldu bir o kadarda insana hesap sattım bu konularda çok iyi bilgim var merak etme :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam , 1 TL bile olsa hakkınızı arayın parayı çektikten sonra da bu sitelere tekrar bulaşmayın derim
Şu an için yapmanız gereken bir işlem bulunmamaktadır, kontroller ve araştırmalar devam etmektedir.

desteğe yazdım ve bana bunu dediler
Alper Bey, konu hakkında sizlere belirttiğim gibi herhangi gelişme olması durumunda sizlere bilgilendirme sağlanacaktır, şu an için araştırmalar devam etmektedir.
Hesap erişimi ile ilgili şikayeti bulunmaktadır, konu hakkında araştırmalar devam etmektedir, herhangi gelişme olması durumunda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ayrı ayrı mesajlar sırasına göre atmadım reis sen ne diyorsun bu duruma galiba benden hesabı kurtarmamı beklemiyorlar

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Şu an için yapmanız gereken bir işlem bulunmamaktadır, kontroller ve araştırmalar devam etmektedir.

desteğe yazdım ve bana bunu dediler
Alper Bey, konu hakkında sizlere belirttiğim gibi herhangi gelişme olması durumunda sizlere bilgilendirme sağlanacaktır, şu an için araştırmalar devam etmektedir.
Hesap erişimi ile ilgili şikayeti bulunmaktadır, konu hakkında araştırmalar devam etmektedir, herhangi gelişme olması durumunda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

ayrı ayrı mesajlar sırasına göre atmadım reis sen ne diyorsun bu duruma galiba benden hesabı kurtarmamı beklemiyorlar
Sen zaten hesabını güvenli bir şekilde teslim ettin ve site zaten alıcının suçu olduğunu söylemiş yani büyük ihtimalle bir sorun olmaması için para çekimi durdurmuşlar gelecek yanıta göre tekrar yazabilirsin yapmanız gerekeni söyleyebilirim hocam

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Sen zaten hesabını güvenli bir şekilde teslim ettin ve site zaten alıcının suçu olduğunu söylemiş yani büyük ihtimalle bir sorun olmaması için para çekimi durdurmuşlar gelecek yanıta göre tekrar yazabilirsin yapmanız gerekeni söyleyebilirim hocam
Galiba yarın wpden ulaşırlar hocam wpden de ben görüntüleri ilettim yani umarım iyi bi sonuç çıkar destektekilerin tavrı ve sözlerine göre olumlu galiba sizin yapmanız gereken bi şey yok diyorlar

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Galiba yarın wpden ulaşırlar hocam wpden de ben görüntüleri ilettim yani umarım iyi bi sonuç çıkar destektekilerin tavrı ve sözlerine göre olumlu galiba sizin yapmanız gereken bi şey yok diyorlar
Dediğim gibi hocam zaten sizlik bir sorun yok , araştırma bittikten sonra para çekiminiz açılacaktır büyük ihtimalle

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Arkadaşlar itiraz dilekcesi verdikten sonra konu nereye vardı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular