Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Valla dostum ben de neden 2. eklenmiyor falan diye uğraşırken sonra herhalde 2.'yi satmıyorlar falan fişman hoop bitti ürünler. :) Bir dahaki sefere ben de böyle yaparım. Bu arada incehesap'a sanal kartı kaydettirebiliyor muyuz? Çünkü 3-4 dakika içinde bitiyor bu tarz ürünler. Hız çok önemli.
Hocam farklı tarayıcılardan 2 adet hesap açtım bunlardan birisi dostumun adresini verdim ilk önce chrome da sipariş verdim sonra operadan tek hesaptan 1 adet indirimle alırsın ikinci adete normal fiyat isterler. Papara sanal kart geçerli diye biliyorum ama emin değilim. Adresinizi ve kartınızı önceden kaydedin hızlı olmak önemli.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

Coolpanda

80+ Silver
Hocam farklı tarayıcılardan 2 adet hesap açtım bunlardan birisi dostumun adresini verdim ilk önce chrome da sipariş verdim sonra operadan tek hesaptan 1 adet indirimle alırsın ikinci adete normal fiyat isterler. Papara sanal kart geçerli diye biliyorum ama emin değilim. Adresinizi ve kartınızı önceden kaydedin hızlı olmak önemli.
Hocam bende farklı hesapla 2 adet aldım ikiside aynı adrese kayıtlı sorun olur mu?

Wardom

80+
Hocam bütçem maksimum 1000 TL ne tavsiye edersiniz?
Onun için ayrı konu açarsanız yardımcı olurlar.
Ama açıkçası bütçe 1200 1600 civarı değilse benim görüşüm kaliteli hava soğutmalara yönelmeniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğuzhan Oğuzhan

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Hocam bende farklı hesapla 2 adet aldım ikiside aynı adrese kayıtlı sorun olur mu?
Sorun olur mu bilmiyorum ben garantiye aldım o yüzden dostumun adresini verdim. Daha önce aynı adrese 2'den fazla sipariş veren birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Top Bottom