Neler Yeni

Gaming gen tr aldığım sistem hakkında

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
furkan gezgin
Arkadaşlar merhaba 6 ekimde gaming gen trden sistem almıştım 2 hafta dolmadan bir arıza nedeniyle (görüntü kaybı) servise gönderdim bana geri geldi gene aynı sorun yaşanıyor ayrıca başka sorunlarda orataya çıktı aradım iade etmek istediğimi söyledim onlarda bana teknik servisin onayıyla iade aldıklarını söyledi ilk sefer gönderdiğimde arızayı göremediler diye bana geri gönderdiler şimdi yollayaam gene göremezlerse iadeyi reddedicekler bu durumda ne yapıcam 24k boşa mı gidecek?

aldığım sistem:

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar merhaba 6 ekimde gaming gen trden sistem almıştım 2 hafta dolmadan bir arıza nedeniyle (görüntü kaybı) servise gönderdim bana geri geldi gene aynı sorun yaşanıyor ayrıca başka sorunlarda orataya çıktı aradım iade etmek istediğimi söyledim onlarda bana teknik servisin onayıyla iade aldıklarını söyledi ilk sefer gönderdiğimde arızayı göremediler diye bana geri gönderdiler şimdi yollayaam gene göremezlerse iadeyi reddedicekler bu durumda ne yapıcam 24k boşa mı gidecek?

aldığım sistem:
Gönderin tekrar böyle yaparlarsa Mahkemeye vermekle tehdit edin gene almazlarsa verin mahkemeye dilekçenizi

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
furkan gezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gönderin tekrar böyle yaparlarsa Mahkemeye vermekle tehdit edin gene almazlarsa verin mahkemeye dilekçenizi
hocam 24k para verdim paramla rezil oluyorum hani göndermek sıkıntı değil sürekli sistem kargoya girdiği için risk var yani
ayrıca zaten ilk arızayı 2 hafta dolmadan gönderdim sistemde 2saniyelik görüntü kesilmesi oluyordu gönderdim onlara bir şey yok deyip geri gönderdiler bende inandım buna gittim yeni aldığım monitörü gönderdim ondada arıza çıkmadı başka monitöre taktım ondada görüntü gitti e bende dedim ki ya kablodan ya sistemden gittim en pahalı dp kablosu ile hdmı kablosu aldım gene aynı sorun oldu umarım iade alırlar

Top Bottom